Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Berúgva összetörtünk egy...

Berúgva összetörtünk egy széket, és a szüleim nem tudhatják, hogy ittunk, mit mondjak nekik? (az őszinteség tényleg nem opció)

Figyelt kérdés

#szék #részeg #Széktörés #Adj tanácsot #Szigorúak a szülők
2020. jún. 28. 05:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk egy szar műanyag székért nem tudom, miért rinyálnának. Nem sok kell neki, hogy megadja magát.
2020. jún. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
44%

Rinyáltak?

Pont most írta le, hogy nem jelent gondot.


Te mit olvastál?

2020. jún. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Vegyél egy ugyanolyat?
2020. jún. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
82%

Jó család lehet, ahol a gyerek retteg ha történik valami kisebb baj...

Most nem azért ha én apa lennék, miért tartsam félelembena gyerekemet? Ha tönkrement valami akkor, legyen őszinte mondja el veszek másikat. Én így állnék hozzá. Aki gyereket vállal annak nincs ennyi esze? Vagy én gondolom rosszúl?

2020. jún. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem a törött szék miatt akadnának ki, hanem mert a részegségük miatt anyagi kár keletkezett más tulajdonában és esélyes, hogy fiatalkorúak, akik a szülői házban a szülői készletet dézsmálták..


Ha csak véletlen balesetből törne szét, nem lenne gond, de itt gondatlanság volt, részegen nem bírtak magukkal, ami súlyosbító tényező.


Komolyan azt hiszitek, hogy felmerülne a szülőkben, hogy ez probléma, ha józanon történne??

2020. jún. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Szerintem valld be. Tudom hogy ez nem opció, de ha bevallod, és meg is büntetnek, aztán elfelejted és könnyebb lesz.



SOK SIKERT!!!

2022. dec. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Ha van egy kicsi őszinteség a szüleid felé bevallod. ha bajba keveredek nekem is nehéz...
2022. dec. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!