Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám miért tapintatosabb...

Apám miért tapintatosabb sokkal más gyerekével mint velem?

Figyelt kérdés

Velem gyakran ordít, mikor munka van akkor mindig kritizál ugráltat. Ha kérdezek vmit akkor lebasz hogy lehet ilyen hülyeséget kérdezni.

Nem tudom h számít az h én későbbi gyerek vagyok.


2020. jún. 28. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Azért, mert Apád is szereti magát mások előtt úgy beállítani, mint egy rendes és gondoskodó Apa, aki más gyerekével is tökéletesen bánik. Véletlen nem váltak el a szüleid? Mert lehet, hogy így akar bevágódni más nőknél, hogy Ő mennyire családcentrikus férfi.
2020. jún. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem váltak el
2020. jún. 28. 14:20
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Akkor szimplán csak képmutató, és azt akarja bizonygatni mások előtt, hogy Ő egy tökéletes családapa. Amolyan, egó növelő.
2020. jún. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Talán mert tudja hogy ha nem tapintatos, azt a másik gyerek szülője számon kérheti rajta?
2020. jún. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Mert egy külső kontrollos nyomi. (szüleim mindketten ilyenek voltak)
2020. jún. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%

Én apám is ilyen szar alak volt. Kifelé mindig a kedves, figyelmes, rendes arcát mutatta minket meg terrorizált egész nap.


Emlékszem, sokszor volt, hogy jött hazafelé, és hallottam, hogy jókedvű, minden szomszéddal megállt beszélgetni, tette a szépet. Aztán amint belépett az ajtón elordította megát, hogy "hol a k..va anyádban vagy hülyegyerek?"

2020. jún. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!