Justordinaryboy kérdése:

Más is tapasztalta?

Figyelt kérdés
Szüleim elváltak, amivel nincs semmi gond, mindenki éli az életét. De! Édesapám amilyen nőket összeszed, a falra tudok mászni tőlük. Leginkább azzal van a probléma, hogy “konkurenciának” tekintenek engem, meg a testvéremet is. Ráadásul, mintha be akarnák maguknak bizonyítani, hogy nem azt a tyúkszaros életet érdemelnék amit eddig éltek, mert pár hónap után, 45-50 éves (édesapám szintén ebben a korosztályban van) nők már a gyerekkel, meg házassággal egzecíroztatják szegény embert. És ahogy tapasztaltam, ez nem egyedüli eset. Ezek a nők képesek bármire, hogy (amúgy mindenféle ok nélkül) kitúrják a párjuk gyermekeit.

2020. jún. 30. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Én már kívülálló vagyok, elérte a nő, közös gyerek nélkül is. egy gonosz beteg nő, csak apámat manipulálja már évtizedek óta
2020. jún. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen, én apám is összeszed kb akárkit. De apám ostoba, hagyja, hogy kihasználják, hónap végén meg nincs mit ennie. Annyi esze sincs, hogy inkább az unokájának venne pár szem almát, vagy bármit. Inkább a jött - ment szutyok nőkre költ...

Te édesapád is ostoba? Kihasználható?

2020. jún. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem is az a gond, hogy édesapám ostoba-e, vagy nem, de ezek a nők mindenkit mesterien tudnak manipulálni.
2020. jún. 30. 13:38
 4/10 anonim ***** válasza:

Én azt hittem, ilyen a filmekben van csak.

De olyan dolgokat talál ki, és ő a szegény áldozat....más meg a sok bunkó, aki bántja szegényt

2020. jún. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem, nem mindenkit. Csak az ostobákat lehet manipulálni.
2020. jún. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Nem csak az ostobákat. Épp elég, ha lehúznak, lehetsz akármilyen okos, értelmes. Leépíti az önbizalmad, aztán rombol, és jönnek ezek...
2020. jún. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%
Lehet azért ilyenek, mert ti is így viszonyultok hozzájuk. Eleve ha a szülők elválnak és anyukánál marad a gyerek apukánál csak alkalmi vendég lesz, esetleg nektek kellene elfogadni, hogy nem sok beleszólásotok van az életébe
2020. jún. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem szóltam bele olyan dologba, ami nem érintett engem.
2020. jún. 30. 16:16
 9/10 A kérdező kommentje:
Meg surprise, surprise apámmal éltem.
2020. jún. 30. 16:17
 10/10 anonim ***** válasza:
7, mármint én, egy tök egyenes, őszinte, szókimondó ember, amit ők is elimernek, én manipulálgatok, és találok ki hazugságokat, hogy utána mártír legyek, ezért csinálja ő is? Ezért hajtott rá eleve egy családapára? Igazad lehet....
2020. jún. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!