Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Elengednétek a 17...

Szülők! Elengednétek a 17 éves fiatokat egyedül fesztiválozni?

Figyelt kérdés
A kérdés csak elméleti és nem rólam szól

2020. júl. 4. 14:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Igen
2020. júl. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Igen.
2020. júl. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Igen.
2020. júl. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Idén a nem létező fesztiválokra az 5 évest is :D
2020. júl. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%
nem.
2020. júl. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
Attól függ melyik fesztivál, és mennyi pénze van rá.
2020. júl. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

Persze, engedném.

17 évea voltam, amikor "végigcsináltam" a VOLT, Sound, Sziget hármast.

Azóta legfeljebb 1 napra megyek, leamortizálódtam a végére.

Jobb túllenni ezeken az élményeken.

2020. júl. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
42%

Ha csak elméleti a kérdés, akkor igen.

Ha nem rólad szól a kérdés, akkor nem.

2020. júl. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%
Engem 15 évesen is elengedtek. Pedig nő vagyok.
2020. júl. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
Egyedül nem, megbízható barátokkal/ismerősökkel simán. Meg ugye az sem mindegy, hogy melyik fesztivált szemelte ki. Ilyen Ozora-félékre még szülői felügyelettel sem, de ilyen Volt, Sziget, Fishing on Orfű stb. kaliberűekre igen. Csak az lenne a kikötésem, hogy vigyázzon magára, az értékeire meg a barátaira/ismerőseire, akikkel megy, és legyen elérhető, illetve ne igya el az összes pénzét a fesztiválon, bőven maradjon nála annyi, hogyha vészhelyzet üt be, akkor tudjon cselekedni. De ezt szerintem egy normális 17 éves magától is tudja, nem kell rá külön felszólítani. A piától, drogoktól, csajoktól/pasiktól meg nem tudnám akkor sem megvédeni, ha én felügyelném az egész fesztivál alatt, ezért bíznék benne, hogy az elmúlt 17 év alatt sikerült olyan értékrendet átadnom neki, hogy ne kelljen fognom a kezét minden élethelyzetben így, a nagykorúsága küszöbén. Tehát ne hagyja felügyelet nélkül az italát, ha fogyaszt is valamilyen kábítószert, akkor vizsgáltassa be az ilyen "bulisátrakban", ne csapja szét magát teljesen, tehát ismerje a határait, ha pedig összeszed magának egy csajt/pasit, mindenképpen védekezzen megfelelően.
2020. júl. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!