Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Elengednétek a 17...

Szülők! Elengednétek a 17 éves fiatokat egyedül fesztiválozni?

Figyelt kérdés
A kérdés csak elméleti és nem rólam szól

2020. júl. 4. 14:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
86%

Sok mindentől függ , de igen .

17 évesen lett meg a jogsim . Mivel jó anyagi körülmények közt nőttem fel , szüleim meg tehették , hogy kaptam egy autót . Na az első autóm egy gyárilag 131 lóerős rs Skoda fabia lett ami úgy került hozzám , hogy hivatalosan is eléggé fel volt már húzva a motorja 260 lóerőt tudott teljesen át épített motorral és igen bármikor fel tekerhettem volna magam a fára vele , de bíztak bennem a szüleim , hogy tudok magamra vigyázni és fura 3 év alatt közel 80 ezer km-t tettem bele baleset nélkül azaz , ha lenne gyerekem és meg bizhatok benne simán el engedném

2020. júl. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
29%
Dehogy engedném!
2020. júl. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
74%

Tök egyedül? Nem.

A barátaival, osztálytársaival, akiket ismerek legalább egy kicsit? Igen.

2020. júl. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
74%
Engem elengedtek 17 évesen, pedig elég szigorú szüleim vannak. Persze akkoriban még kicsit mások voltak a fesztiválok (2000-es évek eleje). Nem történt semmi bajom, egyrészt mert tudtam viselkedni, másrészt meg elég nagy baráti társasággal voltam akik odafigyeltek egymásra. Rengeteg fesztiválon voltam, Hegyalja, Sziget, Volt, Campus, Vekeri-tó, Gyár stb. Érdekes módon legmeggondolatlanabbul 23-24 évesen viselkedtem, amikor már a szüleimnek semmilyen beleszólásuk nem volt, hova megyek, mit csinálok, saját keresetem is volt.
2021. márc. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen, elengedném. Ha akar, mehet egyedül is.
2021. márc. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!