Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fedeztek fel hasonlóságot...

Fedeztek fel hasonlóságot magatok és a szüleitek között?

Figyelt kérdés
Nem kinézetbeli, hanem viselkedés, mimika, bizonyos szavak vsgy hanglejtés, mozdulatok hasonlóságára gondolok. Én nem akarok rájuk hasonlítani de egyre-másra azon kapom magam hogy olyan vagyok mint ők. Pedig nem élünk együtt vagy 15 éve...

2020. júl. 5. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. Van amit én vettem észre (temperamentum), van amit ismerőseim mondtak (hangsúlyozás).
2020. júl. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én folyamatosan rágom a számat. Ezt a vér szerinti apám csinálta, nem ő nevelt fel és soha nem is tudtam, hogy neki ez volt a szokása, amíg anyám el nem árulta. Legalább valami értelmes dolgot örököltem volna tőle :(
2020. júl. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze. Csomószor van, hogy már kimondtam valamit, amikor eszembe jut, hogy basszus, ez pont olyan, mintha anyám mondta volna.
2020. júl. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen. Racionalista és óvatos vagyok, mint apám és extrovertált, erős akaratú, mint anyám.


Illetve szeretek szavakat gyártani, ahogy anyukám szokott, dúdolni random dolgokat, ez is szintén anyukám vonása. És többen mondták már, hogy nagyon jó a kézügyességem, ami szintén igaz mindkét szülőmre.

2020. júl. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Párom esete vicces ezzel kapcsolatban, az apukája 2 éves korában lelépett és 18 éves volt, mikor újra látta, azóta sem találkoznak túl gyakran. De mikor voltam náluk, akkor láttam, hogy nagyon durván apukája gesztusait örökölte a srác. Ugyanúgy áll, mikor támaszkodik, ugyanúgy hangsúlyoz ugyanúgy mozgatja a kezét, mikor magyaráz :D
2020. júl. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen. A természetem, viselkedésem olyan, mintha apukám másolata lenne.

Sose élt velünk, évente 1-2-szer találkozok vele. Most én 29N vagyok, ő 63F.

Anyukámra sehogy se hasonlítok.

2020. júl. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Édesapám temperamentumát nagyon is észre veszem magamon .

Mondjuk alapból úgy neveltek , hogy legyen őszinte és úgymond merjem ki nyitni a szám , na utóbbi az elmúlt 3 évben amióta dolgozom tapasztalom , hogy nem valami jó . Simán nyugodt szívvel el küldöm a főnököt az anyjába , ha kell ...

emiatt félévente átlagban munkahely vàltás van

2020. júl. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Metionin ***** válasza:
Természetre (meg külsőre is) az apámra hasonlítok, nyugodt, csendes, ránézésre szarik mindenre de valójában törődik a dolgokkal csak nem hangoztatja. Kreatív, jó problémamegoldó de makacs, nem bírja ha rá akarnak erőszakolni valamit. Nem szereti a gyerekeket. Az állatokért mindent megtenne. Ja és a borzalmasan szar fekete humorát is örököltem. Anyám full ellentétes ezzel a természettel, jól megszívta velünk.
2020. júl. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!