Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nárcisztikus szülőnek érdemes...

Nárcisztikus szülőnek érdemes megmondani?

Figyelt kérdés
Nárcisztikus szülőnek érdemes megmondani, hogy örökre meg akarom vele szakítani a kapcsolatot, és hogy miért? Vagy teljesen felesleges, hiszen úgysem fogja meghatni, sem pedig érdekelni? Mit gondoltok?
2020. júl. 5. 19:51
 1/10 anonim válasza:
100%
Ha a másik szülővel jobb a kapcsolatod, szerintem neki mondd el előbb.De én mindenképp elmondanám
2020. júl. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Magad miatt érdemes elmondani, az, hogy hogy reagál lényegtelen.
2020. júl. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
fölösleges. csak olaj a tűzre. vedd fel a fapofát és innentől kezdve no contact
2020. júl. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Pont ebben a szituációban vagyok. Nem értenek meg semmit, hiába mondod nekik, nem is tudom meglehet-e velük egyáltalán szakítani a kapcsolatot , ha ők nem akarják.

Én most anyámmal próbálom, mert folyamatos lelki terror, fenyegetés, kontrolálás a módszere, amit már nem tudok elviselni. Pláne, hogy bármikor megszülethet a gyermekem, és nincs anyám hülyeségeire szükségünk. Féltem tőle, nem is beszámítható. De éveken át nem tudtam sajnos megszakítani vele a kapcsolatot, annyira nem fogja fel és kezelhetetlen. Ha konkrétan elé állok hogy nem akarom látni többet, akkor kikell magából csak. Véletlen sem látja be meg fogja fel hogy mi a probléma. Ő ugye sosem hibás, ő tökéletes. 100an nem tudnák meggyőzni.


Ha lesz valami pozitív tapasztalatod, módszered megoszthatod velem. :)

2020. júl. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Magad miatt, ha úgy érzed. Ő fel sem fogja, le$@rja.
2020. júl. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. ismétlem, ne tedd! azt a mocskot, amit a nyakadba fog zúdítani, sose fogod kiheverni. tapasztalat. nem éri meg
2020. júl. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Szüleim azt hiszik, én írtam ki ezt a kérdést, most más is van a kategóriában. 20 éves öcsém immáron hetedik éve minden egyes nap bújja az oldalt, meggyanúsít mimden létező kérdéssel és fut anyámhoz. 98 %-hoz semmi közöm. Viszont már belefáradtam, hogy a kis pöts miatt szívok. Nem bírok és nem is akarok minden egyes hülye miatt felelősséget vállani. Agybeteg hülyék, akkor is talál kérdést, ha nem illik rám de elég, ha annyi stimmel, hogy lány írta... Évekig nem is írtam ide, akkor is talált napi szinten...


Ez valamiért nagyon szíven ütötte őket, ha van lehetőség léfyszi töröltesd. Vagy fogalmam sincs, mi lesz. Annak a kisrohazhadéknak nincs jobb dolga 20 évesen, ez napi program, futni anyucihoz..


Belefátam ebbe. Legszívesebben töröltetném ezt az oldalt. Van még egy kérdés, ahol 21 éves lányról van szó, arról is azt hiszik én vagyok. Már meg volt a szokásos napi kérdés olvasás, mit írtam ki, meg viháncolás olyan kérdések miatt, amikhez semmi közöm!

2020. júl. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

7-es. Nem tudsz elköltözni? Teljesen tönkretesznek! Szivesen beszélgetek veled, ha írsz. Nő vagyok, 39 éves, szóval nem felszedni akarlak. :-)

Kérdező: Ha nagyon nem akarod a szemébe mondani, hívd fel, és próbáld higgadtan megindokolni, hogy miért döntöttél így. Azzal számolni kell, hogy az egész várost elárasztja majd a szemétségével, de ebbe bele kell törődnöd. Ha az emberek beveszik, az minősíti őket, ezek után miért is számítana a véleményük?

2020. júl. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem, ha elköltözöl, lelépsz, annyit momdj meg, hogy elköltöztem vagy valami. Ilyenekből van a rendőrségi körözés meg a kétségbeesett Facebook posztok, aztán legtöbbször maga ment el az illető
2020. júl. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
7-es, az agybeteg családod miatt nyilván nem töröltethetjük a teljes gyakorikérdéseket. Az öcsédre ráférne egy baromi nagy verés, én a helyedben már a kakit is kivertem volna belőle. Innen üzenem neki, hogy ezt a kérdést nem te írtad, hanem ÉN, és nekem nincs öcsém. De ha lenne, és ilyen lenne, akkor már nem lenne, mert rég agyonütöttem volna.
2020. júl. 6. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!