Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat

A kérdés

Lehet kérni gyámügyes segítségét a láthatásoknál?

Olyan esetben amikor az édesanya minden láthatásnál csinálja a balhét, vitázik a gyerek elött, már tettlegességig is fordult a helyzet lehet kérni hogy egy gyámügyes ilyenkor elkísérje az édesapát? Vagy hogy lehet ezt megoldani?

máj. 14. 19:04  Privát üzenet  

A válaszok
ez a láthatás akadályozása. Jelenteni kell a gyámhatóságon

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 14. 19:55 Privát üzenet

a kérdés az volt lehet e segítséget kérni ..

igen lehet, bemész elmondod és kéred hogy a gyermek átadása felügyelet mellett történjen meg

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 16. 06:04 Privát üzenet

Lehet, de nincs sok értelme, mert a gyámhivatal egy nagy rakás inkompetens lusta tehén gyülekezete csak.

Nekem évekig nem sikerült elintéznem az elmaradt láthatások pótlását, legalább tíz beadványt írtam, de egyre sem válaszoltak határidőben, egyet sem intéztek úgy, ahogy törvény szerint kellett volna. Amikor bent voltam személyesen, volt olyan, hogy passziánszozott a kolléganője az én ügyintézőmnek, miközben kint vártak rá, amikor meg meg merték kérdezni, hogy mennyit kell még várni, ráordított az apukára, hogy mit képzel, ő dolgozik.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 17. 15:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Idősebb, tapasztaltabb anyák segítségét KERESEM! Van valakinek tapasztalata arról, hogyan lehet "felnyitni" egy 23 éves fiú szemét arra, hogy meglássa, a barátnője/élettársa kihasználja, átveri?
Hogy ússzuk meg sértődés nélkül azt, hogy visszautasítjuk a szülői segítséget? Más ehhez hogy viszonyulna?
Ti is elvárnátok a fiatoktól a segitséget?
Ha valakinek a férje terméketlen, és úgy döntenek a házastársak, hogy ismert harmadik személy segítségét veszik igénybe - ez később megnyomoríthatja-e a kapcsolatot, továbbá...
Meghalt apum és nem tudom elengedni, segítséget kérek. Kit tudnátok ajánlani?
Segítséget kérnék vagy tanácsot mégis mit tegyek hogyan viselkedjem?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések a Szülő-gyermek kapcsolat rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!