Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lehet kérni gyámügyes segítség...

Lehet kérni gyámügyes segítségét a láthatásoknál?

Figyelt kérdés
Olyan esetben amikor az édesanya minden láthatásnál csinálja a balhét, vitázik a gyerek elött, már tettlegességig is fordult a helyzet lehet kérni hogy egy gyámügyes ilyenkor elkísérje az édesapát? Vagy hogy lehet ezt megoldani?
2019. máj. 14. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
ez a láthatás akadályozása. Jelenteni kell a gyámhatóságon
2019. máj. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a kérdés az volt lehet e segítséget kérni ..


igen lehet, bemész elmondod és kéred hogy a gyermek átadása felügyelet mellett történjen meg

2019. máj. 16. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Lehet, de nincs sok értelme, mert a gyámhivatal egy nagy rakás inkompetens lusta tehén gyülekezete csak.

Nekem évekig nem sikerült elintéznem az elmaradt láthatások pótlását, legalább tíz beadványt írtam, de egyre sem válaszoltak határidőben, egyet sem intéztek úgy, ahogy törvény szerint kellett volna. Amikor bent voltam személyesen, volt olyan, hogy passziánszozott a kolléganője az én ügyintézőmnek, miközben kint vártak rá, amikor meg meg merték kérdezni, hogy mennyit kell még várni, ráordított az apukára, hogy mit képzel, ő dolgozik.

2019. máj. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!