Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám mindenbe beleokoskodik...

Anyám mindenbe beleokoskodik es meg akarja mondani mit hogy csináljak. Szó szerint szemellenzős.Mit tehetek hogy ezt mellőze?

Figyelt kérdés

Páromtol van egy közös gyerek és most van utban a kistesó.

Parom előző kapcsolatábol is van 2 gyerek.

Viszont anyám nagyon szemellenzős a párommal szemben minden csak jó nem.

Nővéremnek van egy kisfia aki másfél éves es ő a minden.

Mikor elmondtam anyámnak hogy lessz még egy unokája.

Teljes mertékbe ki akart oktantni mint ha nem is az ő gyereke lennék jelzem minden voltam csak jó nem.

Szeretnék ezen változtatni vagy valami változás beindítan hogy ne legyen olyan rossz elviselhetetlen kapcsolat anyámmal.

Többszőr próbáltam vele beszélni de szerintem menthetetlen.

Ötletek vagy esetleg aki hasónló csonakban evezik?

Help.



2020. júl. 16. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Vagy megbékél és elfogadja a dolgot, vagy mindig feszkózni fog. Ha a pici megszületik akkor talán megenyhül, a cuki babákat általában csípik az emberek. Az én nagyim is utálta a vejét (apám), nem támogatta, hogy a lánya szüljön neki gyereket, de engem meg imádott mindig is.
2020. júl. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mit foglalkozol vele? Saját családod van, az a lényeg, hogy ti jól legyetek. Ilyen anyáért és nagymamáért nem kár.
2020. júl. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha az első gyereknél nem enyhült meg a másodiknál se fog. Sajnos ő ilyen, vannak emberek akik azt hiszik hogy mindent jobban tudnak. Esetleg kérd meg hogyha nem tud támogatni semmiben (nem amyagiakra gondolok hanem mint anya, nagymama, lelki támogatás stb.), ha csak szidni tud, akkor ne is menjen hozzátok. Sajnálod mert az unokák ak kell a nagymama, de te ezt már nem bírod tovább. Hátha így elgondolkozik rajta.
2020. júl. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!