Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vajon miért van az, hogy ha...

Vajon miért van az, hogy ha valakinek gyereke születik - amit valljunk be, nem egy nagy teljesitmeny letrehozni - a fel vilag el van alélva?

Figyelt kérdés
Amennyiben a szulok persze naponta posztolnak errol, mig ha valaki diplomazik, ledoktoral, elvegez valami kurzust,eloleptetik, akkor sokan csak irigykednek a hata mögött? Miert nagyobb teljesitmeny összehozni egy gyereket, ami adott esetben csak becsusszan, mig egy diplomában, eloleptetesben több evnyi kemeny munka van, csak eppenseggel abba senki nem lat bele. Kicsit nem tunik ez álszentnek szerintetek?

#siker #karrier #Instapulya
2020. júl. 19. 09:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudom ki az aki kitermelt magából, de jó tré melót végzett, hogy ilyen ember lett belőled.
2020. júl. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%
Nem tűnik. Neked mi bajod van? Egy gyereket megszülni "nagy teljesítmény". Létrehozni egy új élőlényt egy csoda. Néha én is posztolok a gyerekemről, ha úgy gondolom. A diplomámat, nyelvvizsgáimat vagy a szakvizsgámat viszont nem posztoltam ki, mert minek?! Azokra is büszke vagyok, de nem fogom mások orra alá dörgölni, hogy haha mennyi mindent elértem.
2020. júl. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Egy gyereket "megcsinálni" valóban könnyű feladat. Kihordani, megszülni, majd nevelni, eltartani ~20 éven át, mocskosul nehéz, sokszor fárasztó. Az, aki ezt önként vállalja, igenis tiszteletet érdemel. Egy anya feláldozza a gyermekéért a szabad idejét, a testét. Téged is felneveltek a szüleid, eltartottak vagy most is eltartanak, édesanyád ugyanúgy feláldozta érted az idejét, nem zavarta, hogy megváltozik a teste miattad. Legyél neki hálás szerintem.
2020. júl. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Rohadtul nem csoda, hanem természetes. Erre vagyunk kitalálva. Amikor a valakinek nem lehet gyermeke, mert beleszól a természet, az más. De a nők és férfiak így lettek kitalálva. Ez nem csoda, hanem alap természetes!!! És valóban arra kellene inkább büsxkének lenni, hogy milyen nevelést adtunk a gyereknek, mit ért el amikor felnő.
2020. júl. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Mondjuk pl szemelyisegi jogok? Szerencsére nem az internet korában szulettem, de enyjen szolva frusztralt volna felnott fejjel, ha a szuleim képeket osztanak meg rolam a beleegyezesem nelkul, csak hogy menjen a like.


Ekes peldaja ennek nehany magyar "celeb" is. 😂

2020. júl. 19. 09:33
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
2 vagyok. Szerintem is rettenetes, amit a celebek csinálnak. Főleg ez a gusztustalan reklámozás, hogy Brendonka is a pampers pelust, hordja stb. De ha valaki csak az ismerőseivel megoszt fél évente 1 vállalható képet a gyerekéről én abban nem látok problémát.
2020. júl. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Utolso: ezzel en is egyetértek, hogy amire buszke lehet valaki, az az ha sikeresen felneveli a gyereket, es belole is kesobb egy sikeres valaki lesz. Viszont hany olyan lany van, aki pusztan a szuloktol valo felelem miatt nem veteti el a nem kivant terhessegbol szarmazo gyereket, utana kesobb ott panaszkodik, hogy mennyire rossz lettnigy az elete, de azert kiposztol rola kepet, hogy orszag vilag lathassa, ő már anyuka. Nekem sajnos van par ilyen ismerosom is, es bar az ő eletuk, nekem alszentnek tunik ez.
2020. júl. 19. 09:42
 8/17 A kérdező kommentje:
A kommentem a 4-re reflektalt, 6-os,en is erre a szcenariora gondoltam.
2020. júl. 19. 09:43
 9/17 anonim ***** válasza:
60%
Na erre szoktam mondani hogy a kutya 8at is fial egyszerre mégsem vàr tapsikolàst érte, se szülés utàni depije nincs, és nem kell neki medence meg magànkórház... Csak teszi a dolgàt. Igaz a likeokat sem gyűjti. Én pl sorra leàllítom a követését azoknak akik àllandóan a kölyköt nyomjàk. Marhàra nem érdekel senkit.
2020. júl. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
27%
Egyébként ti miért vagytok ebben a kategóriában?
2020. júl. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!