Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vajon miért van az, hogy ha...

Vajon miért van az, hogy ha valakinek gyereke születik - amit valljunk be, nem egy nagy teljesitmeny letrehozni - a fel vilag el van alélva?

Figyelt kérdés
Amennyiben a szulok persze naponta posztolnak errol, mig ha valaki diplomazik, ledoktoral, elvegez valami kurzust,eloleptetik, akkor sokan csak irigykednek a hata mögött? Miert nagyobb teljesitmeny összehozni egy gyereket, ami adott esetben csak becsusszan, mig egy diplomában, eloleptetesben több evnyi kemeny munka van, csak eppenseggel abba senki nem lat bele. Kicsit nem tunik ez álszentnek szerintetek?

#siker #karrier #Instapulya
2020. júl. 19. 09:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
23%

"Az, aki ezt önként vállalja, igenis tiszteletet érdemel."


Szerintem fordítva, akire rákényszerítik, az nagyobb tiszteletet érdemel. Ha akarok valamit és azt megkapom, azt miért kell tisztelni?


"Egy anya feláldozza a gyermekéért a szabad idejét, a testét."


Ez csak akkor igaz, ha az anya NEM akarja a gyereket. Ha úgy érzi, szar lesz az anyaság, a szabadideje és a teste sokkal fontosabb, mint egy gyerek, de szül.


Ha a gyereket úgy vállalja, hogy az fontosabb, mint a szabadideje, már nem áldozat. Áldozat az lenne, ha nem vállalhatna gyereket.

2020. júl. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
87%

Tőlem senki sem allélt el. Pedig kettő gyerekem van.

A facebook képeit alatti kommentek miatt gondolod? Ott inkább azért vannak oda meg vissza, mert viszonzásul majd az ő képénél is jönnek a dicséretek. Ez az egész egy színjáték. Amikor görgetem kb. sorra nyomom a like-ot, hagy örüljön. Az emberek többsége szintén meg se nézi a képeket.

Posztolj a diplomádról. Odáig lesznek azért is. Persze csak azért mert posztoltál. Amúgy a családodon kívül senki sem érdekel sem a gyereked sem a diplomád. A nyaralásod meg pláne, hiába írják a képed alá, hogy milyen szép helyen jártál.

2020. júl. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
86%

Hát nekem rohadtul nem volt könnyű se összehozni, sem a 9 hónap, most meg biztos nem leányálom lesz a szülés sem. (persze nyilván van akinek-könnyebb vagy nehezebb) Van jó pár végzettségem, kártyázni lehet a bizonyitványokkal,(nem munkanélkülis tanfolyamokra kell gondolni 😁) sokat tanultam, munka mellett is, de sokkal nehezebb volt pl a terhesség , főként eleje, mint a tanulás, vizsgák. 😁 Amúgy meg természetes hogy a gyerekem mindennél fontosabb és többet ér, nyilván büszke vagyok rá.


Mondjuk én minimális mennyiséget posztolok, úgyhogy se a tanulmányaim, se a gyerekemmel kapcsolatost nem viszem túlzásba.

2020. júl. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

12) Pont erre gondoltam. Hogy egyre sablonosabbak az emberek.Igazabol lehet, hogy fel ora mulva nem is emlekeznel mar area mit likoltak, csak mivel mindenki mas is lijkolja, ezert ő sem akar kimaradni a sorbol.

Ha teszem azt megosztanak a gyerek szülinapjarol egy-egy kepet, azzal nekem sincs semmi bajom, de egy bizonyos szint felett szemelyisegi jogokat sert, es ezzel kevesen vannak tisztaban.


Nyaralas: na igen, azt is lehet mertekkel.itthon szerintem kifejezetten irigyek vagyunk erre, ha masnak jobb, mondjuk kivancsi vagyok milyen elete van annam aki csak az utazasairol posztol.

2020. júl. 19. 15:30
 15/17 anonim ***** válasza:
94%
És az nem zavar, ha a kajájukat, kávéjukat vagy a szarjukat teszik fel az emberek?
2020. júl. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ja, csak mondjuk a kajat nem fogják 500-an likolgatni. 😂😉
2020. júl. 19. 18:29
 17/17 anonim ***** válasza:
Azért lajkoljak a babakat, mert irto cukik, nem azert mert azt gonsolljak, hogy "hu de nehez lehetett Mariskanak meg Jancsikanak osszehozni, ez igen, bravo." Es egyébként az en idovonalamon megy a sok diploma meg egyetemi felvetel posztolasa is, amire tobb lajk szokott osszegyulni. Persze nem azt mondom h napi 10 kepet posztoljon hogy" a kisbabam mar villaval is tud enni" es hasonlok, mert arrol en is a falra mászok. De enis kitennek 1-2 jobban sikerult kepet es nem a lajkok miatt, hanem mert buszke lennek a gyermekemre.
2020. júl. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!