Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van az hogy az esetek...

Miért van az hogy az esetek többségében az ex és az új feleség utálják egymást és folyamatosan megy a harc?

Figyelt kérdés
Én azt látom, hogy egy két kivételtől eltekintve vagy az ex fúrja az új nőt vagy az új az exet és ennek többnyire a gyerekek isszák meg a levét. Mikor az új nőnek nem tetszik az ex meg a gyerek még azt mondom érthetőbb, de pl az exnőnek nem értem miért jó az hogy folyamatosan ellehetetleníteni az új nő életét többnyire a gyereken keresztül. Lásd ha tudja hogy a nőt zavarja a gyerek, direkt odaküldi minél többször, péntek este hívja fel az apát hogy szombaton elviheti a gyereket, hogy ha lenne valami programjuk tuti keresztbe húzza, vagy ha látja hogy a gyerek meg az új nő szeretik egymást akkor meg az a baja. Sajnos ezzel azt látom annyit szoktak elérni hogy az apa ott marad középen és előbb utóbb választania kell és vagy a gyereket veszíti el (a gyerek meg az apját) vagy az új párját
2020. júl. 19. 10:29
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
71%

Engem az zavarna egyedül, ha a az új nő is anyát akarna játszani. Az én gyerekemnek, akit én "csináltam",én szenvedtem meg azt a 9 hónapot, én hordtam ki, én vajúdtam, én szültem, az én vérem, ne legyen két anyja. Ha az új nője anyucit akar játszani, szüljön egyet. Ennyi, semmi más. Ha elváltunk elvileg a férjemmel, annak tuti oka van, tehát onnantól nem féltékenykedek, nem érdekel az életük.

Belegondolva, ha én lennék az új nő, max barátnő szintet akarnék a párom gyerekével, tudva hogy amúgy van neki egy gondoskodó anyukája. Ha elváltak a régi nőjével, tuti volt köztük gebasz, és mivel engem választott, nem féltékenykedek, vagy gyanakszom mert nincs mire (ugye normális helyeken).

Minden más cirkusz felesleges, saját maguknak generált feszkó,vagy a két ex még nincs túl a másikon.

2020. júl. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

a két ex még nincs túl a másikon


hát ez az...

2020. júl. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
76%

Ezen Énis gyakran agyalok....parom exe mindennek le hord ellenkezik,utánozza a dolgaimat ugyanolyan fazonu haj ugyanolyan táskát vesz stb...

A gyereknek ne legyek az anyja nem hallgathat rám ne szeressen....de amikor vigyázni kellene ra mert dolga van akkor persze jo lennék. Nah nem ,így nem😀

Azt se felejtem el mekkora hisztit levágott mikor parom 4 műszakos munkára kényszerült és úgy ugrottak a mindne második szabad hetvegei.Ilyenkor akarta rám tukmálni a gyereket ....amivel nem is lett volna gond mivle én hétvégén nem dolgozom de előtte üvöltött h semmi közöm a gyerekhez nem vagyok senkije.

Azóta mindenhol keresztbe próbál tenni én soha nem mondtam ra rosszat vagy ordítottam vele ahogy ő tette.

2020. júl. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
90%

*Mikor az új nőnek nem tetszik az ex meg a gyerek még azt mondom érthetőbb,


Aha, értjük:DD


Nagyon egy felé billen a mérleg nyelve nálad:D

2020. júl. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
0%

4+ Látod aki okos, az ilyennek még véletlenül sem teszi ki az életét, hanem szépen, békességben eléldegél és felneveli a gyermekét, míg a hozzád hasonlóknak az élete a földi pokol.


Kinek-kinek mértékkel adatik a gyümölcsből:D

2020. júl. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
7%
*Látod aki okos, az ilyennek még véletlenül sem teszi ki az életét,rongyos pár tízezerért.
2020. júl. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
71%
Hát én úgy látom a legnagyobb problémát általában ez adhatja, hogy legalább az egyik fél tuti nincs túl a másikon. Vagy mindkettő érez még halványan valamit. Ha valakin túl vagyok, befejeztük, az iránt minimum hogy közömbös vagyok, vagy már megbocsátottam neki a hülyeségeit és békén hagyjuk egymást, de tuti hogy nem érzek ilyen dolgokat hogy harag vagy irigység, féltékenység. Ott még van valami indulat. Ilyenekből alakul ki hogy az új nő "felveszi a versenyt" a régivel, bizonyítani próbálja hogy jobb mint az ex, a gyereken keresztül idegesíti az ex asszonyt különböző eszközökkel.
2020. júl. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
akik egy testté-lélekké váltak egy szexuális kapcsolatban, azoknak ez nem múlik el egy válási procedúrával, megmarad egész életre valami belőle, noha megutálták egymást, mást szeretnek már. És ez a megmaradt valami féltékenységre sarkalló. Nagyon kevesen tudják legyőzni, nagyon magas morális érzék és tudatosság kell hozzá. És a gyerek szenvedi meg ezt legjobban minden esetben. És nagyon sok energiát vesz el minden résztvevőtől.
2020. júl. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem árt ha elgondolkodsz az életeden. Tudod amondó vagyok, hogy a nevető harmadik szerepét jobban szeretem.Mint azt amiről te írsz.Mert míg az előzőben a saját gyermekedet nyomorítod meg a "szórakozásotokkal" addig a másik egy ép és egészséges teljes gyermeket, (aki számára érték a család) felnevel.


További jó acsarkodást:)

2020. júl. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
89%
"Mikor az új nőnek nem tetszik az ex meg a gyerek még azt mondom érthetőbb" Akkor az új nő ne kavarjon olyannal akinek gyereke van.
2020. júl. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!