Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek jogos volt? Nagy...

Szerintetek jogos volt? Nagy gyermekem folyamatosan ócsárol minket mikor néha napján meglátogat bennünket

Figyelt kérdés

Hónapok sőt már évek óta el tűröm hogy negatív jelzőkkel degradálja a családot .


Állandó jelleggel én hívogatom hogy jöjjön enni mi újság vele de szerintem ez egy anyukától alap hogy heti kétszer érdeklődöm felőle ilyenkor ki oszt hagyjam már békén megy a baratnojéhez nem fog se ebédre sem vacsorára átjonni , hozzáteszem hetekig nem érdeklődik semmilyen formában irántunk .

Mikor feljön idegesen ledobja a kabatjat elindítja a sorozatát és néha fel-fel néz hogy milyen rosszul nézünk ki.. a kis tesók.. illetve mi is!!! milyen büdös van milyen fajta kenyeret veszünk és így tovább sorolhatnám estig... csak a negatív ..., amiért betelt a pohár hogy kis öccse ott tepert kedveskedett dalolt neki hátha abba hagyja a sorozat nézést tehát aranyoskodott neki ,,erre ő Úristen a barátnőm kis tesója sokkal értelmesebb ez a fogyatékos nem tud semmit amit más 5 évesek tudnak , elmagyaráztam neki hogy jól tudod hogy alig látó az öcséd és ahoz képest teljes életet él mindenben ügyes legalább 100 dalt mondokat kívülről fúj ,rajzol stb stb ...utána újra lefogyatékozta mikor a kicsin rajta volt a szemuvege nagyon vastag a lencséje tehát a szeme irinyo pirinyo a szemüvegben , és elküldi a kicsit menj már innen te !!!!!barátnőm kis tesója sokkal értelmesebb , láttam azt a kislányt tényleg valóban nagyon szép okos , úgy vettem észre lenézi a kis tesóját . Szóval be sokaltam és mondtam hagyjon minket békén mostanában elég volt ne jöjjön hozzánk !!!!

Vissza él azzal hogy mindig beadom a derekam felhívom mi van vele most biztos nem fogom egy darabig keresni elegem van hogy én vagyis mi férjemmel kedveskedünk ô pedig degradál minket folyamatosan .


2020. ápr. 25. 07:26
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
91%
Én úgy látom, hogy tudod, mit kell tenned. Ha bajban lesz úgyis téged fog megkeresni, na akkor állj a sarkadra.
2020. ápr. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
87%
Jól tetted. Egy gyökér a gyerek.
2020. ápr. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
26%

Talán először magadban keresd a hibád, kedvesem. Te vagy az anyja. Mit tettél vele, amíg csecsemőkortól felnevelted, mit tett vele az apja, mit kapott lelkileg, ami miatt ilyen? Most út hibáztatod, őt horod el ország-világ előtt mindennek? Ő a rossz, te vagy a Jó? Te vagy a Mártírt, a Szent, a Tűrés maga ... aha persze. Láttam én már ilyet.


A nagy gyermeked egyáltalán nem tűnik született pszichoptaának, akivel alig lehet valamit kezdeni. Minden más a szülő hibája. Azaz a tied. Te vagy a rossz, nem ő.


"Gyermeked szemében nézve lásd önmagadat." Deák Ferenc

2020. ápr. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
81%
Elszorult a szivem, ahogy olvastam hogy viselkedett szegeny kistesoval. Kegyetlen. Bunko, rosszindulatu a fiad, jol teszed, hogy nem hivod, igy nem lehet viselkedni. 2es te is erdekesen gondolkodsz, azt se tudjuk mennyi ideje van egyutt a baratnojevel, vagy hogy a kerdezo hivta-e ot is. Es az aktualis gyonyor forrasa miatt sem kene az embernek igy viselkednie egy 5 eves gyerekkel konyorgom, az mirol tehet? Miert kell lefogyatekosozni?
2020. ápr. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
10%

#7 szia te draga.. #2 vagyok. A kerdezo csodalatosnak allitja be sajat magat es a kicsi cuki 5 eves fiat. Mert ok bizonyara a legjobbak. Es a batyo a gonosz szornyeteg.. aha...


Neeeem aranyom nem az aktualis gyonyorrol beszelek hanem a tartos komoly kapcsolatrol ahol a NŐ mint test es lelek egyuttesen azt adja meg a ferfinak amit az anyja nyilvan NEM adhat meg.. mert anya.. nem szerelem. Es az anya ha jo anya kepes befogadni azt h a fia nem bele szerelmes nem az o szava a fontos. Ettol meg tisztelheti szeretheti! OKKAL VISELKEDIK UGY A FIA a kerdezonek: o is egy tukor. Azt adja a kerdezonek amit o is kapott.


Okkal viselkedik igy! Nem hasracsapott es azert..

2020. ápr. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
87%

A kedves fiacskad bekerült, egy minőségibb családba, gondolom pénzes a barátnő, és a család.

Miután arról nem írtál, hogy mi van a baratnovel hivtad vagy sem, ez nem téma.


Egyrészt jó, hogy megszakítottad a kapcsolatot vele. Felnőtt ember élje a világát engedd el. A kicsiknek fájdalmat okoz. Arra ne szamits, hogy megváltozik, és kedves lesz veled mert nem fog.


De tudd, hogy magas lóról nagyot lehet esni. Akkor lehet hogy megkeres. De gondolkozz mit és mennyit segítesz.

Csak érdekből fog kedveskedni, vannak ilyenek.


Viszont van ebbe is jó. Itt a változás ideje. Nyilván nem a szemüveges kistesora értem, hanem próbáljátok meg egy kicsit jobban adni magatokra.


Akármilyen bunkó a fiad, próbáld meg ne sértésnek venni, hanem tanácsnak.

Milyen szag van?

Állandóan kaja?

Akkor megfozol reggel utána szellőztess, mosd fel, stb.


Ne a fiad miatt,hanem magatok miatt.

Én ezt csináltam, az enyém ugyanilyen.

Éli a saját vilagat, lenéz engem.


Nyilván mert fiatal sikeres.

Én meg csak az anyja.

Magamba nezhetek, nem bantottam soha, nogattam a tanulással, amit nagyon nem akart, Sokat vitázott velem annak idején, hogy minek előrehozott érettségi, minek ez az egész, én azt sem tudom milyen az érettségi.

Kitűnően lerakta...

Most saját erejéből megpályázott egy olyan állást, ami nem sok embernek sikerül.


Ő ügyes, én büszke vagyok rá, viszont engem nem fog kicsinálni.


Amiben tudtam segítettem, mindent megtettem, tiszta a lelkiismeretem.


De élje az életét, én is azt teszem.


Ha jön szívesen látom, de nem nyaggatom.

2020. ápr. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
86%

Igaz, csak kollégiumban lakok (vagyis most nem), de míg tesóm is kolis volt, akkor sem anyum hívott minket, hogy hogy vagyunk. Persze, ha 2 hete nem beszéltetek akkor megértem, hogy te keresed a fiad, de szerintem neki kéne hívnia titeket. Látszik, hogy ő nem keres titeket, te meg csak azért is akarod (amit azért meg is értek), de a gyerek ki is mutatja, hogy elege van belőletek, de akkor nem értem minek megy hozzátok. És igen, idegesítő lehet egy kisgyerek, ha az ember nem vele akar lenni. Én lányként/nőként szerintem (még ha nem is akarnék) eljátszanék a gyerekkel, mert a nők jobban elviselik a kicsiket, mint a férfiak.

Az, hogy rászóltál a "vendégre", hogy menjen haza, mert nem megfelelően viselkedik, az jogos volt, de ha egy ideje ilyen a kapcsolat akkor minek hívod el? Mióta vannak együtt a barátnőjével? Mennyi idős a fiad?

2020. ápr. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
94%
Ne haragudj, hogy ilyet mondok de a fiad egy kretén. Nem kell erőltetni ezt a kapcsolatot, sajnos előfordul, hogy a szülő a gyerekkel nem találja a közös hangot. Előbb-utóbb fog jelentkezni de ne hívd át magadhoz. Nem is értem eddig minek ment ha csak egy nyűg neki az egész családlátogatás.
2020. ápr. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
88%
13-as: Te most mit lovagolsz még mindig a szerelmén? Lehet, hogy a srác még be se mutatta a szüleinek a csajt. Kiemeltél egy olyan dolgot ami a kérdés szempontjából egyáltalán nem releváns.
2020. ápr. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
87%
Nem olvastam el a válaszokat. Én kitiltanám a kis köcsögöt, bármennyire is a gyerekem, ezt biztos nem engedhetné meg magának. Elhiszem, hogy a fiad és szereted, de ezt a viselkedést nem kéne tolerálni. Tuti nem állnék vele szóba (legalábbis egy jó hosszú ideig), míg nem szedi össze magát. Ès akkor mêg örüljön, hogy nem csapok le neki egy kibaxott nagy sallert, pedig megérdemelné...
2020. ápr. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!