Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szar anya fia kapcsolat, mit...

Szar anya fia kapcsolat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, anyámmal ketten élunk, apam kulon lakik 7 eves korom ota(ram se köszön mar az utcan, elitta magat, es meg sorolhatnam) Testveremnek kislanya nalunk van, mert az anyja dolgozik, es o is nagyon bosszanto, irritalo 8 eves gyerek. Egy olyan csaladtagom sincs akivel megtudnek valamit beszelni, vagy gyakran beszelek. anyammal viszont borzaszto a viszonyom. teljesen kulonbozo szemelyiseg vagyunk, semmiben nem tudunk megegyezni. amikor veszekszunk egybol lehord mindennek, en vagyok mindenben a hibas, en folyton kovetelozok tole, holott nem kerem tole a legujabb iphoneokat sorba, meg semmi ilyesmi, meg pénzt se szoktam tole kerni suliba, utalok kerni tole. nem szimpatikus szamomra. Igen, lehet furan hangzik, de ez van. legszivesebben egyedul elnek.neha egy mondataval eltudja rontani a napom, hiaba mondom el neki hogy nem kell nekem megmondani mit hogy kene, mert tudom mit csinalok, es tudom hogy akarom. tulsagosan segitokesz olyan dolgokban amit egy 8 eves is gond nélkül megtud csinalni. felesleges hülye tanacsokkal lat el, ugy hogy nem is kerem, nem hagy teret. Most nyar van, minden baratom tavol van tolem, es tok egyedul vagyok, unokahugom es anyam bosszantasat kell elviseljem szunet nelkul. ezen a nyaron tobbet sirtam mult az elmult 3 evben, szegyen, vagy nem. anyam semmiben se tamogat, se lelkileg, se anyagilag. szenvedelyem a fotozas, de amint felhozom neki a kamera vasarlas gondolatat, egybol vagja a flegma fejeket, es hozzam se szol. pedig 160 000bol 120 000at en allnek, videokartya, bicikli, eladasaval. Es nem arról van szó hogy nincs miből megvenni, mert lenne boven.

nyugtassatok meg hogy nem csak en vagyok ilyen helyzetbe, ha gondolod meselhetsz, szivesen meghallgatlak) halas vagyok az esetleges normalis, joindulatu, valaszokert



2020. júl. 21. 21:06
 1/8 anonim válasza:
100%
Nehéz lehet ez... :/ Próbálj meg te is máshogy reagálni, váratlan plusz szívességet tenni neki random, amin meglepődik, örül neki. Magadtól megcsinálni, amit elvár tőled, és ha valamit kritizál, te dicsérettel/pozitívan reagálj vissza(direkt). Hátha kedvesebb lesz tőle. Amíg ilyen rossz a kapcsolatotok szerintem nem érdemes lelkizni. Mit dolgozol? Lehet, hogy magával van baja...
2020. júl. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Tudom milyen, én is ezt csináltam egész tinédzserkoromban, most 21 évesen pszichológushoz járok, próbálom terápiával elérni, hogy helyre tegyem magamban a zűrös családi dolgokat. Mindig, mindig engem hibáztatott, emiatt az önbizalmam a padlón volt, most dolgozom azon, hogy másképp legyen. Hogyha vette magamnak egy felsőt születésnapi pénzből, leordította a fejem. Amit tudok mondani neked, az az hogy vállalj esetleg diákmunkát, vagy mondjuk vegyél egy olcsóbb kamerát, nem kell mindenből a legjobb, majd idővel veszel másikat. Fotózz, legyél kreatív, az segíteni fog abban is, hogy könnyebben tűrd Anyádat, és gondolj mindig arra, hogy felnősz, aztán nem kell majd tovább hagyni, hogy csesztessen :D
2020. júl. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem dolgozom sracok, legjobb baratom anyja igergette a 300 000es munkat, de itt mindenkiben csalodni kell. mashova pedig nem tudok menni dolgozni sajnos.
2020. júl. 21. 21:37
 4/8 anonim válasza:
100%
miért nem tudsz dolgozni? legalább nyáron, diákmunkába...
2020. júl. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem Magyarorszagon elek, es itt teljesen mashogy mennek a dolgok, a virus miatt most nincsenek melok
2020. júl. 21. 21:49
 6/8 anonim válasza:
ja, értem :(
2020. júl. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Magyarországon se tudsz menni dolgozni ha nem mekibe vagy gyárba szeretnél menni diákként.

Esetleg próbáld meg vele ezt megbeszélni vagy valamelyik ismerősöd nem tud neked segíteni?

2020. júl. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hat aki tudott volna az baszta le se, anyamnak hiaba beszelek, annyi engerigat nem fektet bele hogy megkerdezzen par embert 🤷🏻‍♂️
2020. júl. 22. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!