Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon rossz a kapcsolatom...

Nagyon rossz a kapcsolatom anyával, mot tegyek?

Figyelt kérdés
A nap 95%-ában külön vagyunk, akkor is, ha mindketten itthon vagyunk. De legtöbbször abya dolgozik, és csak akkor ér haza, mikor már alszom. Általában közös vacsora/ebéd során töltünk el negyed órát együtt, de nincs igazán téma. Tegnap is mindössze egy percre láttam, és fél percet beszéltünk.
2014. febr. 9. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Jelöljetek ki egy napot, amikor mindketten ráértek és szervezzetek közös programot. Valamit, amit te is meg ő is szívesen csinálnátok együtt. Biztos van ilyen tevékenység.
2014. febr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondold el neki milyen rossz lehet, hogy a gyereke hozzá se szól!
2014. febr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért? Az anya nem kell a saját gyerekéhez szóljon? Ez milyen iratlan szabály már? KÖLCSÖNÖSSÉG !!!


Amúgy milyen okból nem látjátok sokat egymást? Felételezem te a barátaiddal lehetsz vagy suli (javíts ki ha rosszul gondolom) , de anyukád? Ha megmagyaráznád többet tudnának mások is mondani szerintem.


Én mondjuk a közös programmal várnék. Először leülnék vele beszélni az asztalhoz és beszélgetnék vele : hogy van, munkájával mi van, hogy érzi magát, esetleg kérd meg hogy főzzetek együtt stb. Ezt csináld pár napig, és ha ezután nem nyit feléd, akkor te hiába nyitsz fele, nem kíváncsi annyira rád.

2014. febr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most olvasom hogy a munka miatt, bocsi. Akkoris, ezt meg kell beszéljétek, ne szégyell vele őszinte lenni, hisz édesanyád ! :)
2014. febr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mit pattogsz? Nem azt mondtam, hogy csak a kérdezőn múlik, csak mondtam, hogy az anyának is rossz lehet.
2014. febr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nincs tema? Meseld el, hogy milyen vicces volt a fizikatanar kiserlete, mennyire erdekes volt a toriora, stb. Kerdezd, mi volt az o munkahelyen, kerdezd regi dolgokrol a csaladrol, meseljen a dedapadrol, stb.
2014. febr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De a kérdező egy szóval nem írta azt hogy nem szól az anyjához, épp ellenkezőleg esik le nekem, hogy még épp ő az aki szeretne vele többet lenni. Akkor nem értem miért kell azzal jönni hogy az anyjának hogy eshet hogy nem szól hozzá.

És még mindig kitartok a kölcsönösség mellett, legyen az családi vagy baráti viszony !

2014. febr. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!