Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért akarja anyám állandóan...

Miért akarja anyám állandóan azt, hogy mindent tapasztaljak meg? (rossz értelemben)

Figyelt kérdés

Még tanév elején a nővéreméknél egy nagyon randa csőtörés volt ami miatt el kellett hagyniuk a házat és hozzánk költöztek 2 csecsemővel. Választhattak volna: anyém meg én egy nagy házban az expasija háza és egy panellakás között..


Én szóvá tettem, hogy nem biztos, hogy képes leszek így kipihenten iskolába menni és tanulni.

Erre anyám hozzámvágja, hogy na akkor megtapasztalod, hogy milyen volt veled amíg csecsemő voltál.

Háát kösz. Mégis miért kéne nekem megtapasztalni 16 évesen, gimiben, hogy milyen csecsemő mellett tanulni és létezni?



Miért ilyen? Majd megtapasztalom, ha lesz gyerekem. Attól még, hogy anya az egyetem alatt szülte meg a nővéremet még nem kell NEKEM is megtapasztalnom ugyanazt pár hónapig.


Első 4 nap után a barátomhoz költöztem és amíg el nem mentek a nővéremék a 2 csecsemővel ott laktam. 4 napig én karikás szemekkel jártam iskolába. félóránként felkeltem aztán egy óráig nem tudtam elaludni. Délután sem tudtam aludni, mert bőgtek folyamatosan.

Ennyi erővel, ha én elesek a biciklivel akkor lökjem el anyámat is, hogy tapasztalja meg nekem milyen volt?

Amúgy meg olyanokat is mondott kiabálva, hogy ne hisztizzek, el kell fogadni! Ő fel tudott nevelni egy gyereket amíg tanult én csendben eltűröm!


Nem! Nem kell eltűrnöm! Én is ember vagyok! Mondtam. majd lesz gyerekem, majd hallgatom a sírását akkor!


Ez csak egy példa, de még csomó ilyen van, de nem akarok kisregényt írni :(


2020. júl. 25. 18:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
46%
Ezt kérdezd meg tőle
2020. júl. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
81%
Anyukád sajnos már rohadtul megbánta, hogy gyereke lett, mert nem maradt mellette ideje, lehetősége azokra a dolgokra, amiket szeretett volna, és ezt most rajtad akarja levezetni. :'( és mennyi ilyen szülő van.....
2020. júl. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
66%
Jaaaa, mérgező szülő...
2020. júl. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
19%
Jófej nagynéni lehetsz... esetleg segíts elaltatni a gyerekeket legközelebb és akkor nem bömbölnek majd annyit.
2020. júl. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem is kérdezd meg tőle. Tedd még hozzá azt is, hogy azért mert a nővéredet fiatalon szülte még nem kell neked is egyik percről a másikra felnőnöd (magyarul: elb@sznod az életedet), és suli mellett hallgatni a bőgést. A babákhoz meg ne nyúlj, mert akkor meg az lesz a baj.
2020. júl. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
27%
Talán azért akarja hogy "megtapasztald" mert unta az önzésedet, és ő segíteni akart a tesódon. Mondjuk én nem tűrtem volna a helyében hogy egy tizenhat éves napokra az aktuális farokhoz költözzön....
2020. júl. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Önzésemet mi? Csak megemlítettem, hogy én is itt vagyok hahó, akinek tanulnia kell és suliba járni.

Hát kösz a találgatásokat, de még mindig fogalmam sincs, hogy miért csinálja.

2020. júl. 25. 21:05
 8/25 anonim ***** válasza:
24%
Úgy érted nem kaptál olyan választ amit vártál. Olvasd vissza magad, talán leesik mi baja van anyádnak veled.
2020. júl. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Próbáld meg úgy élni az életedet, hogy nem kötsz bele minden egyes betűbe :)


A te válaszodon kívül csak támogató válaszokat kaptam, de különbözőket. mindegyik lehet igaz.

2020. júl. 25. 21:12
 10/25 anonim ***** válasza:
36%
4es imádlak! Megertem h frusztrált a kérdező, de egy bitang nagy paraszt, majd ha lesz gyereke remélem meg tapasztalja h neki sem fog segíteni a nővére!
2020. júl. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!