Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet az olyan apukával...

Mit lehet az olyan apukával csinálni aki minden alkalommal lemondja a láthatást munkára hivatkozva közben meg teszi ki a barátnőjével a képeket, hogy utazgatnak?

Figyelt kérdés
2020. júl. 26. 13:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. A gyereket kell megerősíteni, hogy minél kevésbé élje meg rosszul.
2020. júl. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%

Semmit. El kell köszönni tőle örökre, és akkor nem teszed ki a gyerekedet ennek, és nem fog összeomlani az ablakba ahogy várja sírva.


Építsd fel újra az életedet, aztán ha a puka ráeszmél, hogy látni akarja, akkor meg kell neki mondani: eddig lehetett volna lehetőséged, sokszor, mind annyiszor a gyerek várt, a szórakozásod eddig tartott, innentől kezdve azzal szórakozol akivel akarsz, de nem az én gyerekemmel. Pont. Aztán mehet a gyámhatóságra cirkuszolni, nem lesz olyan bíró aki neki itélne ilyen játék után bármit is.

2020. júl. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
A gyereknek meg se mondd, hogy jönne az apja, ha jön, jön.
2020. júl. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
97%
Szr apa
2020. júl. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, a láthatás nem kötelesség. Nem kell a gyerek felé kommunikálni, hogy aznap jönne, max. meglepődik ha mégis jön.
2020. júl. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező, a gyerekek meglepően gyorsan tudnak reagálni, ha tudatos vagy, és az apa személyt felcseréled a nagyapára, ő gyorsan tudja neki pótólni magát a személyt ha egyedül élsz.


az én életemben is ez volt annó, és sokkal gyorsabban regenerálódtam ilyen ablakos jelenetek után gyerekként. a mai napi az apakémem az anyai oldalról a nagyapám. Csak érteni kell e gyerekek lelkéhez, hogy tudd mikor mit kell helyre tenni, nem csak várni a sültgalambot..


Aki itt veszit a fazon-de nem kicsit. Jellemzően idős korukra jönnek rá, különösen akkor ha meglátják felnőttként a gyermeküket. Tudom mert az apám is ilyen volt...láttam rajta..a saját szememmel..

2020. júl. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
*apaképem
2020. júl. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Apucival kell megbeszélni hogy ne hazudozzon, akkor szóljon ELŐRE hogy ha tényleg jön, ha már szarik a gyerekre.
2020. júl. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
54%
Semmit. A láthatás jog, nem kötelesség.
2020. júl. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Semmit a világon. Mit akarnál venne csinálni és miért? Ha nem érdekli a gyereke, akkor ezen nem fogsz tudni változtatni.
2020. júl. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!