Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnám megértetni...

Hogyan tudnám megértetni anyámmal, hogy mizofóniás vagyok és ez nem támadás ellene?

Figyelt kérdés

Nagyon egyszerű. mizofóniás vagyok. Ami annyit takar, hogy egyáltalán nem tudom elviselni, ha valaki nyel, rág cuppog a közelemben. Nem csak anyámat, senkit!


Nem tudok senkivel sem együtt enni. Nekem sokkal rosszabb, mint annak akivel nem eszem együtt. Ez az amit anyám nem ért meg. Szerinte én "nem szeretem" őt. Hát kösz. egyből erre kell gondolni.


Valamiért nem érti meg. Nem tartja tiszteletben az én bajomat.

Filmeznénk este, DIREKT szólok neki, hogy előtte vagy utána egyen. Erre mit csinál? közben odajön egy tányér kajával és a fülem mellett kezd el zabálni. Nem tehetek róla! Nekem a legrosszabb. nem élvezhetem a filmet, mert el kellett menjek.


Anyám persze akkor is kiakadt, mert "nem szeretem". Nem tudom vele mit csinálni. mindent mondtam már, hogy megértse, de semmi sem jött be.


2020. júl. 17. 17:13
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Én se birom a csámcsogást inkább bemegyek a szobába vagy kimegyek a konyhából olyankor
2020. júl. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
1. okéé. és? Én is ezt teszem.
2020. júl. 17. 17:18
 3/38 anonim ***** válasza:
92%

nincs és

többet nem tudsz tenni, különválasztjátok az étkezéseteket vagy kivonulsz a konyhából amig a másik eszik

Nekem van egy ismerősöm BMW a segge alatt, apu megvette a családi házat, az úrnak erre igen nagy is a pofája, hogy ő mekkora valaki bezzeg ha nekiáll enni úgy csámcsog mint egy büdös paraszt aki életében csak a tanyán járt még

2020. júl. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
96%
Fogd fel, hogy anyádnak a "mizofónia" csak egy hiszti, nem betegség. Értsd meg, hogy nem fogja megérteni. Ha így állsz hozzá, akkor neked is könnyebb lesz.
2020. júl. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

1. ez egy betegség. sajnos szenvedek benne. szó szerint. rohadt szar érzés higgyétek el. Majd szét robbanuk a dühtől meg az ingerültségtől anynira idegesít.

2. lehet, ohgy számára ez hiszti, bár nem értem, hogy az ÉTKEZÉS hogy lehetne hiszti tárgya.

2020. júl. 17. 17:27
 6/38 anonim ***** válasza:
11%
"Filmeznénk este, DIREKT szólok neki, hogy előtte vagy utána egyen" - nincs semmi jogod arra, hogy megszabd anyádnak, hogy mikor ehet. Sokan szeretnek TV közben enni (ami szerintem h*lyeség, de ez magánügy). Ha anyád nincs rád tekintettel, akkor nincs, sajnos ez van.
2020. júl. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
6. köhöööm. túlzásokba ne essünk. feleslegesen nebsztassuk a másikat oké? Megkértem. maradjunk annyiban.
2020. júl. 17. 17:32
 8/38 anonim ***** válasza:
18%
Te se basztasd feleslegesen anyádat, hogy mikor egyen, hanem menj pszichológushoz, aki kikúrál a hisztidből, mert így párod sem lesz.
2020. júl. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
44%

Na, mizofónia ötödik évad... kezdődik, apu, kezdődik...


:)))

2020. júl. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
72%
És azzal MIT FOG VÁLTOZNI anyád, ha huszadszorra is kiírod a kérdést ide a GYK-ra...??????
2020. júl. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!