Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednétek a kamasz lanyotok...

Elengednétek a kamasz lanyotokat egyedül vonattal?

Figyelt kérdés
Elengednétek a 16 éves lányotokat Nyíregyházáról belföldön vonattal Budapestre? Reggel indulna, este jönne haza.
2020. júl. 30. 22:19
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
44%
Én elengedném. Tényleg, komolyan, 16 éves, nem 10. Akkor is elengedném, ha nem ismerné a várost, van nála telefon, Google térkép, nem hülye, tudja használni, és szerintem ez a legtöbb kamaszra igaz. Ti még a kezét is fogjátok, amikor elkíséritek az iskolába?
2020. júl. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
72%

Hogy ez a kérdés egyáltalán felmerül... :/

Így nevelünk életképtelen embereket.

Ha a 16 éves nem tud egyedül közlekedni vonattal, ott bajok vannak.

2020. júl. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 Metionin ***** válasza:
100%
Ha megbízható, akkor igen, kérdés hogy mi az utazás oka. Ha barátnőhöz, rokonhoz, kirándulni stb. megy az okés de ha valami random neten megismert idegennel akar találkozni, akkor nem. Engem amúgy 16 évesen elengedtek a román határ melletti kisvárosból a Balaton mellé táborba, 13 órás út volt, 4 átszállás, Pesten metróznom kellett a Nyugatiból a Keletibe meg minden, úgy hogy életemben akkor voltam másodszor a fővárosban is. De én mindig megbízható voltam.
2020. júl. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonymousreview60 ***** válasza:
48%
#29: "#27: Oké, és miután megérkezik, akkor mi lesz?" Ez nem a kérdés tárgya. Gyaníthatóan rokon/barát várja a lányt vagy a szülő a főfalusi efebofiloktól, stb. nem félti a gyereket.
2020. júl. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 Metionin ***** válasza:
83%
Ja amúgy amikor én mentem 16 évesen, se okosteló, se gugli térkép, se gps, semmi. Ma meg már visz a gyerek egy telót meg egy powerbankot és annyi, pillanatok alatt tájékozódik, tud segítséget kérni stb.
2020. júl. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Kedves 24-es webfejlesztő! (?)


15-ös vagyok. Ugye az leesett, hogy ugyanarra céloztam a válaszomban, mint te, idézve az egyik előttem szóló hülyeségeit?

2020. júl. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Hagyd rá 36-os, mind a ketten ugyan akkora szerencsétlen gondolkodni képtelen debil retkek vagytok!
2020. aug. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!