Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha a szüleim...

Mit csináljak, ha a szüleim mindig leszidnak amiért nem hozok csillagos ötöst?

Figyelt kérdés
Nagyon kemény iskolába járok, ahol minden nap írunk minimum 2 dolgozatot. Minden nap félek hazamenni, mert a szüleim leordítják a fejemet, amiért nem hoztam csillagos ötöst. Próbálom jól megírni a dolgozatokat, de ennyire egyszerűen nem tudom. Év végén általában 4-5 négyesem van. Mindig azt mondják, hogy így nem viszem semmire az életben és nem értik miért is fordítottak rám ennyi energiát, úgyis az utcát fogom seperni életem végéig. 16/L
2020. júl. 31. 20:34
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
77%
Középsuliban van csillagos ötös? :O Milyen suli ez? :D
2020. júl. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
79%
De amugy nem zavar, hogy már 2 honapja nyari szunet van? Amugy szerintem te max alsos vagy mivel kozepsuliba nincs csillagos otos. Kamu
2020. júl. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
86%
Szólj nekik, hogy nyári szünet van, másrészt az iskolák márciusban bezártak ;)
2020. júl. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Miért kamuznák? A csillagos ötöst úgy értem, hogy hibátlan és néhány tanár igenis odafirkantja a csillagot. Neked kimaradt a gimi, vagy mi bajod? Tudom, hogy szünet van, de nemsokára kezdődik megint a suli és akkor kezdődik minden elölről.
2020. júl. 31. 20:44
 5/33 anonim ***** válasza:
75%
Jó, es szuleid hanyasok voltak? :) De persze ezt mar nem kerdezheted meg, mert akkor mar huhaa. Ismerem az ilyeneket, toxikus szulok
2020. júl. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
48%

Nálunk tesómnál van ez.


Rettentően jóképességeű, de idén lett középsulis és mint általában 9.-ben mindenki ront.

Ő is ugyanezeket kapja. Bár ők a vihar után mindig leülnek és megbeszélik.


Szerintem a szüleid csak aggódnak, és a lehető legtöbbet és legjobbat akarják kihozni belőled, hogy minél többet tudj majd kihozni az életedből.


Bár most tényleg nyári szünet van...

2020. júl. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
33%

Neked maradt ki inkább a gimi, mivel amúgy tudnád, hogy ott már nincsen csillagos ötös.

"Néhány tanár igenis odafirkantja" Néhány.... Igen, tényleg előfordult a gimiben párszor nálunk is, hogy NÉHÁNY tanár csak úgy POÉNBÓL odaírta a csillagot vagy egy mosolygós fejet.

Te viszont azt kamuztad, hogy a szüleidnek csak a csillagos ötös a jó, és minden nap azt várják. Tehát a napi két dolgozatodnak mindig csillagos ötösnek kell lennie. Ilyen pedig max általános alsóban van.

2020. júl. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim válasza:
70%
Basszál bele az arcukba aztán lesz csillag.
2020. júl. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
42%
Égető probléma ez így július végén...
2020. júl. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
7-es: Most komolyan azon kell fennakadni, hogy én hogyan hívom a hibátlan dolgozatot. Mindenesetre, quot capita, tot sententiae. Elolvastuk a véleményedet, tudomásul vettük, ha csak kötekedni tudsz, inkább ne is írj.
2020. júl. 31. 20:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!