Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám mindentől elveszi a...

Anyám mindentől elveszi a kedvem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, most koltozok el itthonról egy nagyon kis lakásban élünk.

Albérletbe megyek, ki tudom fizetni, dolgozok,egy forintot se kértem rá senkitől.

Anyám elvette a kedvem már mindentől, folyamatosan beszólogat, hogy nem lesz jó nekem ott, nem tudom majd fizetni, unalmas lesz, miért fizetek másnak....,Miért nem jó nekem itthon??

Tudom hogy az elején nehezebb lesz de nekem megéri önálló életet szeretnék de nagyon nehéz így hogy lehúznak. Nem is beszelhetek erről nagyon, tereli a témát.

Már nem tudom mit csináljak mert az élettől is elmegy a kedvem így.



2020. júl. 31. 23:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Elindulsz.
2020. júl. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Ne engedd hogy elmenjen a kedved. Hidd el hogy nagyon jó lesz külön. Én 21 évesen költöztem el, és sosem bántam. Eleinte voltak nehézségeim, voltak dolgok amiket meg kellett tanulnom, de szabadnak éreztem magam. Csak bátorítani tudlak. Szó nélkül költöztem el egyik napról a másikra.
2020. aug. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2020. aug. 1. 00:05
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Én 18 évesen költöztem el otthonról. Utána kitagult a világ nekem is. Nem volt könnyű, de ma se csinálnám másképp! Hajrá! 😊
2020. aug. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
Szuper lesz! Eleinte szokatlan, de jo erzes a szabadsag.
2020. aug. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
Ez még a jobbik eset kérdező, na most tedd azt hozzá, ha mind ezek után, mikor látják hogy hajthatatlan vagy azt mondják neked, hogy ha kimered tenni otthonról a lábad akkor többet nem mehetsz vissza.És így lépsz ki.
2020. aug. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
*hajthatatlan vagy és menni akarsz
2020. aug. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
Van ilyen. Viszont, ha elmégy sokkal jobb lesz. Nem fog mindent tudni, csak azt, amit te meg akarsz vele osztani. Így nem tud majd leszólni mindent. :)
2020. aug. 1. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%

Ne vegye el a kedved ez, légy büszke magadra hogy mindezeket elérted hogy már külön tudsz költözni és a talpadra akarsz állni.

Majd úgyis megnyugszik anyukád, lehet azért mondogatja mert hianyozni fogsz neki és félt téged.

2020. aug. 1. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Anyám ugyanilyen mint a tiéd. Húsz éve lehúz. Nem is tartok sehol az életben.

Tudom hogy milyen nehéz neked, mert anyukádnak az a célja hogy otthon tartson, visszahúzzon.

Jó lesz külön majd meglátod, ügyes vagy és mindent meg fogsz tudni oldani. Próbálj egy alap kontaktot tartani velük, ne avasd bele a szülőket mindenbe, mert az támadási pont lesz, amivel újra, újra csak lehúznak majd megint, mert nekik gyámoltalanul vagy aranyos és szerethető. Soha nem fognak felnőttk~nt tekinteni rád. Sajnos ismerem ezt a típust.

2020. aug. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!