Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám mindentől elveszi a...

Anyám mindentől elveszi a kedvem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, most koltozok el itthonról egy nagyon kis lakásban élünk.

Albérletbe megyek, ki tudom fizetni, dolgozok,egy forintot se kértem rá senkitől.

Anyám elvette a kedvem már mindentől, folyamatosan beszólogat, hogy nem lesz jó nekem ott, nem tudom majd fizetni, unalmas lesz, miért fizetek másnak....,Miért nem jó nekem itthon??

Tudom hogy az elején nehezebb lesz de nekem megéri önálló életet szeretnék de nagyon nehéz így hogy lehúznak. Nem is beszelhetek erről nagyon, tereli a témát.

Már nem tudom mit csináljak mert az élettől is elmegy a kedvem így.



2020. júl. 31. 23:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
92%
Ignoráld.
2020. aug. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy miért van a 6-os lepontozva, sajnos én is sok olyan esetet látok magam körül, ahol sokkal durvább érzelmi zsarolással fogják vissza a gyerekeiket. Ez még egy közepesen rossz eset. Tarts ki!
2020. aug. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
75%

12 # Azért van lepontozva a 6 os, (bár én nem pontozok senkit) mert még mindig jobb az ha valakit leszar, kidob az anyja, mint akit folyamatosan lehúz.

Akit kidobnak, az tudomásul veszi, és nincs további romboló hatású kapcsolat a szülőkkel.

De akit folyamatosan lehúznak,

az nem tud megszabadulni az tőlük, mert mindig visszaédesgetik ledegradálás céljából.

Én gondolkodás nélkül az elsőt választanám, és a tapasztalat a környezetemben az, hogy sokkal többre viszi az, aki egyáltalan nem tartja a kapcsolatot az ilyen szüleivel.

2020. aug. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Anyuci csak fél egyedül maradni, ezért húz vissza e gyerekes módon.

Mondd meg neki, hogy meglátogatod majd, ne aggódjon s ő is meglátogathat, ha jó lesz s viselkedik;)


Majd idővel egyedül érzed magad a lakásban, ha nincs senkid, ezen változtathatsz persze.

2020. aug. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!