Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell belekötni abba,...

Miért kell belekötni abba, hogy "fiúnak öltözök"? Mit csináljak, hogy leálljon a témáról?17l

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy vettem egy rövid nadrágot, ami a férfi részlegen volt. Csak annyi volt az oka, hogy nőibe vagy térdnadrágot találok, vagy olyan, ami túl rövid, az meg nem kényelmes, mert összeérnek combjaim. Aztán az egyik üzletben a férfi részlegen találtam olyat, ami pont megfelelő, és meglepően passzol. Tehát nem nézek ki vele úgy, mint akinek ott a "csomag". Anyunak is tökre tetszett a nadrág, mondta is hogy milyen jól áll, aztán ki akarta mosni és a gomb és a címke miatt rájött, hogy az nem női nadrág. Azóta ki van akadva, hogy én pasinak öltözök.


Mit kezdjek anyu kiakadásával?


2020. aug. 1. 16:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Mondd meg neki, hogy amíg nem tudta, ő sem vette észre. Ami azt jelenti, hogy más sem fogja. Akkor meg miről beszél???
2020. aug. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

:D :D :D Kérd meg, hogy akkor próbáljon meg egy normális gatyát találni a női részlegen!

Egy csomó lány vásárol rendszeresen férfi ruhát, én is néha csak ott találok normálisakat. Pl. rövidgatyát egyáltalán nem találni a női részlegen, mert vagy ilyen bő trottyos gatya, vagy pin@takaró.

Pólókat is a férfirészlegen veszek, mert sokkal normálisabb mintáik vannak.

2020. aug. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
16%

Én meg rájöttem, hogy ahhoz, hogy kinyissam az ajtót, le kell nyomni a kilincset. Most miért ilyen a világ? Most mit tegyek?


Mi lesz veletek, ha egyszer valami valós problémával találjátok szembe magatokat?...

2020. aug. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
@3 ennek a válasznak köze nincs a kérdéshez. Biztos ide akartad írni? Vagy elmagyaráznád, hogy hogyan kapcsolódik ide?
2020. aug. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Én is mindig fiú ruhákat veszek, ha nadrágot, pólót, vagy inget akarok. A lányos részlegen kb semmi normális nincs. Nem akarok több forrónacit, meg Good Vibes feliratú felsőket...
2020. aug. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Nekem a rövidnadrágaim a férfi részlegről vannak és? Anyádnak tetszett amikor nem tudta mejik részreglröl van. Ez után is tetszen neki. Mond meg hogy nem fogsz fiúnak öltözni csak ez a nadrág a legkényelmesebb.
2020. aug. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

"Mi lesz veletek, ha egyszer valami valós problémával találjátok szembe magatokat?..."


Milyen valós probléma? Felnőtt nő vagyok, szociális munkásként dolgozok, három gyerekem van, szerintem bőven találkoztam már "valós problémákkal", attól még zavar, hogy a női részlegen nem lehet kapni kb. egy normális ruhát sem. :D

2020. aug. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
Akkor tőlem nagyon kiakadna....És totál fiús vagyok,rövid hajjal is :D
2020. aug. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki, hogy én meg a gyerek részlegen vásárolok, mert a 46 kilómmal nem sokra megyek a nőin. Vajon mit szólna ehhez? 😂
2020. aug. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
98%
Én férfiként a férfi részleget tartom kevésnek. Pl. térdnadrágot lehetetlen találni. A női részt sokkal változatosabbnak látom. Nyilván én nem hordhatok női ruhákat :D.
2020. aug. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!