Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell belekötni abba,...

Miért kell belekötni abba, hogy "fiúnak öltözök"? Mit csináljak, hogy leálljon a témáról?17l

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy vettem egy rövid nadrágot, ami a férfi részlegen volt. Csak annyi volt az oka, hogy nőibe vagy térdnadrágot találok, vagy olyan, ami túl rövid, az meg nem kényelmes, mert összeérnek combjaim. Aztán az egyik üzletben a férfi részlegen találtam olyat, ami pont megfelelő, és meglepően passzol. Tehát nem nézek ki vele úgy, mint akinek ott a "csomag". Anyunak is tökre tetszett a nadrág, mondta is hogy milyen jól áll, aztán ki akarta mosni és a gomb és a címke miatt rájött, hogy az nem női nadrág. Azóta ki van akadva, hogy én pasinak öltözök.


Mit kezdjek anyu kiakadásával?


2020. aug. 1. 16:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó!

Mivel én alacsony vagyok,így vettem már női nadrágot,amin nem látszik,hogy női.Uniszex.


Senki nem mondja meg.

2020. aug. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
98%

Volt olyan,hogy bevittem a próbafülkébe atlétát.

Erre az eladó mondja."De ez női".


Mondom neki,miért rá van írva,hogy csak nők vehetik fel?


Sima,egyszerű atléta volt.A férfi atlétákban választék: Kinyúlt,190 cm-esek emberekre tervezettek voltak csak.

2020. aug. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezer éve vásárolok magamnak a férfi részlegen. Ha normális, kényelmes és nem csicsás ruhát akarok, ott vásárolok. És még olcsóbb is. Turiban is százszor jobb ott a választék.
2020. aug. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
83%
Nyugodtan viseld a férfiaknak szánt nadrágot, nő létedre is! Ma már megszokott az uniszex viselet.
2020. aug. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Metionin ***** válasza:
100%
Ja ezt bírom amikor nincs semmi probléma amíg meg nem mondod vagy észre nem veszi bolhafaxnyi dolgokból hogy szerinte nem "standard" a cucc. Le kell tojni. Nekem anyós volt aki eléggé sznob, halálra dicsérte a ruhámat, majd amikor megtudta hogy turiból van, egyből mondta hogy amúgy szar az anyaga és nem áll jól :D amúgy meg nekem van fiú farmerom is meg sok sok cuccom gyerekosztályról mert 45 kiló vagyok. És akkor mi van?
2020. aug. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!