Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit reagálnátok ha a fiatok...

Mit reagálnátok ha a fiatok ezzel magyarázná a több millió forintos használt "pérmium" autó vételt?

Figyelt kérdés
Azt mondaná hogy azért költött több milliót használtautóra mert ez biztonságos és egy balesetben nem hal meg benne úgy mint egy olcsóbb gyengébb karosszériájú autóban.
2020. aug. 2. 18:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
nem kéne magyaráznia, mert semmi közöm hozzá
2020. aug. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinek más a fontos. Más dolgokra adunk ki több pénzt. Én pl. futócipőkre költök sokat, mert kihasználom és fontosnak tartom, hogy jó legyen. A férjem nem költ rá. Ő számítógépre ad ki sokat, ami meg engem hagy hidegen. A fiadnak az autó a lényeg.
2020. aug. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem otthon lakik és nem nekem kell eltartani semmi közöm hozzá, azt csinál amit akar. Ha otthon lakik még hogy önálló életre gyűjtsön, akkor ezután megkérném hogy 1 hónapon belül fáradjon át egy albérletbe.
2020. aug. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%
Saját pénzén olyan autót vesz amilyet akar, olyan szempontok szerint, amik neki fontosak.
2020. aug. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%
Ha külön él és saját keresetéből veszi, senkinek se kell magyarázkodnia. Az én zsebemre meg tuti nem venne ilyet, mert nincs több millióm használt autóra.
2020. aug. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%
Saját pénzéből olyat vesz, akkor semmi közöd hozzá. Ha meg te adtál neki ennyi pénzt autóra, akkor meg hadd válasszon már olyat, amilyet ő szeretne, elvégre saját magának veszi.
2020. aug. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
19%
Szánalmasnak találnám. Ha azt hiszi, hogy valami németből behozott bontószökevénytől "menő csávó" lesz, akkor legalább annyi tartása legyen, hogy nem égeti magát ilyen ordas nagy kamuval.
2020. aug. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
33%

Semmit, tök felesleges erre reagálni. Tesóm ugyanilyen megmagyarázós, csak ő egy bontószökevény német kocsit istápol annyi pénzért, amennyiért már normálisat vehetett volna. Meggyőzhetetlenek, el kell engedni. Persze ha legatyásodik, akkor nem kell a nyafinyafit hallgatni.


Egy esetben van beleszólási jogod, amit a többiek is mondtak, hogy ha a te kontódra vásárolgat.

2020. aug. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
14%
Ó, b.szki hetes, hasonlót írtunk :)
2020. aug. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
64%
#9 Azért mert te meg a 7es ugyanaz a troll vagy, csak másik regisztrációval. :))
2020. aug. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!