Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednétek a 16 éves fiatoka...

Elengednétek a 16 éves fiatokat ebben az esetben a nővérével és a párjával nyaralni?

Figyelt kérdés
Most mennek nyaralni a balatonra és felmerült hogy a fiam is elmenne velük.Alapvetően elengednénk csak elég félelmetesen vezet a lányom párja és őszintén szólva kicsit féltjük.Egyszer ültünk be mellé amikor hazavitt minket egy lakodalomból de azalatt a pár km alatt is körülbelül majdnem háromszor ütköztünk,pedig állítólag Romániában taxizott és kamionozott mert hogy onnan származik.Nagyjából a strandard román vezetési stílust hozza igaz többször nem láttuk vezetni,de a lánnyal sok helyen voltak már és még nem volt baj.Meg nyilván Magyarországra is csak eljött épségben meg haza is mennek minden évben szóval elvileg ez neki csak sétakocsikázás lenne.El is engednénk meg nem is. Kicsit attól is tartunk hogy majd iszogatni fognak mivel nem veti meg az alkoholt sem (férjemmel szoktak iszogatni itthon).Tudom hogy 16 évesen már nagyfiú és valószínűleg ha beülne az autóba és elmenne akkor se tudnék mit csinálni de azért jó lenne az áldásomat adni rá.

2020. aug. 8. 19:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Az egy dolog hogy elengednétek-e. Inkább az a kérdés, mennyire hiányzik a lányod nyakáról egy kamasz mikor a párjával nyaralna.
2020. aug. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Jó,de ők is beleegyeztek hogy a fiú is mehet? Vagy csak ezt így kitaláltad és úgy is lesz?
2020. aug. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
A lányod is rendszeresen mellette ül, ilyen alapon őt is félthetnéd. Ha megbízol a nővérében, engedd el, de beszéld meg vele, hogy tartsa kordában.
2020. aug. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%
Én 16-17 évesen haverokkal mentem le a balatonra, egyik haverom családjának a nyaralójába, felnőttek nélkül. 16 évesen tud magáról gondoskodni. Igen ittunk is. Nekem a kagyló felvágta a lábam elég hosszan majdnem varrni kellett. De túléltük, valahogy az a több tízezer ember is túléli aki megjárja. Az már más kérdés hogy vezet a nővérének a párja, bár akkor meg sehova nem mehetne velük nem csak balatonra.
2020. aug. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%

A lányod párja félelmetesen vezet. (bocsi eddig sikerült)

A lányokat nem féltitek?

Én is úgy vagyok ha őket az együttlétet nem zavarja akkor mehet. Igazából részemről áldásodat adhatod, de ha nekik nem jó akkor mindegy is nem?

2020. aug. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
24%
Nem. Vigyétek le ti, és hozzátok is haza ti.
2020. aug. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
26%
Nem engedném. Azt is elmondanám, miért. Sőt, a lányoddal sem ártana beszélgetni erről,meg a párjával is.
2020. aug. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
A lányodat nem félted?
2020. aug. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%
Érdekes, a lányod sokkal többször utazik vele, őt nem félted? Ebből az egesz sztoribol csak ezt tudnám kiragadni.
2020. aug. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
66%
De jó lenne, hogy elköltök egy csomó pénzt a csajomra, és jönne az a kis pöts is.
2020. aug. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!