Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kamaszfiús anyukák! Ti elenged...

Kamaszfiús anyukák! Ti elengednétek a 16 éves fiatokat bulizni?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és szeretnék elmenni a hétvégén bulizni és már voltam is többször csak itt helyben most viszont bemennénk a nagyvárosba és ott egy szórakozóhelyen buliznánk és félek felvetni itthon mivel nem biztos hogy elengednének.. Szerintetek?

2016. okt. 6. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Helyben igen, nagyvárosba nem hiszem.
2016. okt. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Sem helyben, sem városban. Kiskorúnak nincs kocsmában, diszkóban keresni valója. Főleg nem piával a kezében.
2016. okt. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Attól függ, mennyire megbízható a 16 éves, milyen a baráti társaság, és melyik szórakozóhely. Ja, és hogy hogyan jutnak haza. (Én pl. nyugodtabb lennék, ha 4-kor elhozhatom őket kocsival, nem azon parázok hogy beléjük kötnek a buszon, vagy beül egy ittas haver kocsijába.)
2016. okt. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Én elengednélek, mert kb. ennyi idősen én is eljártam már a régi haverokkal bulizni.
2016. okt. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%

Ne vedd zokon, de én nem engednélek el a nagyvárosba bulizni 16 évesen, ... a mai világban!

Még 10 évvel ezelőtt is talán mást válaszoltam volna ha megkérdezel, de most már NEM.

De kérdezd meg a szüleidet, 50%-os az esély!

2016. okt. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
El. Játtsza itt mindenki a figyelmest meg, hogy minden veszélyes. Ezt aláírom nem a legbiztonságosabb. De 18 évesen is megeshet ugyanúgy vele a dolog. Csak akkor már elmegy és lesz*rja a döntésed. Na az veszélyes mert nem tanulta meg, hogy kell viselkedni meg egyedül menni. 16 évesen már oda mehetne tölem ahova akarna. Csak tudjam hogy merre ha netán valami gond lenne tudjak neki segíteni.
2016. okt. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
67%

drága válaszolók! 16-évesen buliból buliba mentem, volt h részegen a buliból mentem a vasútra könyvek,bérlet,pénz nélkül...(szüleim meg azt hitték, h otthon fekszek az ágyamban és reggel meg már elindultam mert volt 0.-ik órám) mindig mindenkitől megkaptam, h nem fogok leérettségizni meg nem lesz belőlem semmi...

és most? a jogi egyetemen vagyok másod éves..

szerintem mond el anyudéknak, h el akarsz menni, és ha jó tanuló vagy, meg megbeszéled, h hajnali 2-re hazaérsz szerintem elengednek..

de a hajnal kettőt (vagy amit megbeszéltek) tartsd be, mert ha nem, akkor többet nem fognak vagy nem ennyi ideig fognak elengedni...

2016. okt. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Kedves "egyetemista"! Ha te valóban jogi egyetemre járnál, nem lenne ennyire szégyenletesen csapnivaló a stílusod.
2016. okt. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyedül nem,megbízható barátokkal meg bízható kamaszt igen.
2016. okt. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!