Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Titeket sem támogatnak a...

Titeket sem támogatnak a szüleitek anyagilag?

Figyelt kérdés

Az enyémek azt mondták, hogy dohányoznak, isznak az évi 600.000 forint, ezért nem tudnak félretenni és támogatni engem. Sem jogosítvánnyal, sem autóval, sem lakással.

Tőlem várják, hogy újítsam fel a lakásunkat és vigyem el őket egy hétre nyaralni.


2020. aug. 9. 10:19
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
98%
Nem. Anyukám egyedül nevelt. Nem tudott még gyűjteni is mellette. De mindig mellettem állt, támogatott, csak nem anyagilag. Ez nekem többet jelent! Amit akarok arra meg megkeresem a pénzt, mint sokan mások is.
2020. aug. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%

Nem.


Én pont ezért nyitok megtakarítást a gyerekeimnek.

2020. aug. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
87%
Ez egy durván szélsőséges eset, amiről írsz. Ésszerű keretek között egy normális szülő támogatja a gyerekét.
2020. aug. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
77%
15 éves korom óta egy forintot nem kaptam tőlük kb. Annyi hogy 18 éves koromig lakhattam otthon, bár a konyhapénzbe már be kellett szállnom, de mind az iskolai cuccokat mind a ruházkodásomat diákmelóból intéztem. Emiatt sok minden kimaradt bulizgatás egyetem stb, de megtanultam megállni a saját lábamon.
2020. aug. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
87%
Nem támogat, de kevés keresetű, nem is várnám el. Nekem inkább az a furcsa, aki 30 felett is támogatást vár.
2020. aug. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
95%
Nem, de lehetőségük sem lenne rá
2020. aug. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
64%

Hahaha!!! Soha nem vinném el őket, alkesz bunkók...


Nem vártam el szüleimtől, hogy támogassanak, de úgy alakult, hogy adtak lakásra valamennyit. Azóta is rosszul érzem magamat miatta, nem örülök neki, nem érzem a magam melójának.

2020. aug. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
76%
17 éves korom óta nem támogattak.
2020. aug. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
73%

Lakást, jogsit, autót én se kaptam. Apróbb dolgokban támogattak. A helyedben egyébként egy szöget nem ütnék be a falba nem még felújítsak meg nyaralást fizessek.

Ők isznak cigiznek nincs pénz rád - te tanulsz, jogsit fizetsz nincs pénz rájuk, így korrekt

2020. aug. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
90%

Ugyanmar, ez a kérdés egyértelműen kamu.


De tegyük fel, elhiszem. Nem újítom fel a lakásukat, nem viszem el őket nyaralni, hanem külön költözök és elem az életemet önállóan. Hogy ők mennyit költenek a saját pénzükből és mire az az o dolguk, hogy en mire és mennyit koltok az meg az enyem

2020. aug. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!