Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Megengednétek hogy a...

Szülők! Megengednétek hogy a fiú ott aludjon ha külön alszanak?

Figyelt kérdés
2020. aug. 9. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Egyrészt nem mindegy hogy hány évesek, másrészt sosem értettem az ottalvós hisztit bizonyos szülők részéről. Nem csak éjjel, ágyban lehet szexelni. Ha akarnak akkor úgyis megoldják ha nem alhatnak együtt, max valami nyilvános vécében vagy akárhol nem lesz olyan romantikus és biztonságos az együttlét mint otthon az ágyban.
2020. aug. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Hány éves a lány?
2020. aug. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%
Nem. Nem átjáróház az otthonunk.
2020. aug. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
3+ Attól meg ha valaki nem neveli meg a gyerekét, attól nekem nem kötelező ugrálni. Értelmes, jól nevelt srácnak eszébe nem jut udvarláskor ott aludni a lányos házba.
2020. aug. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%

1-es

Akkor ezek szerint majd hallgatni fogod a lányodat aktus közben?

Aztán a fiúját fogod kerülgetni a SAJÁT fürdőszobádban?

2020. aug. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem lehetne megoldani a hazautazást ezért gondoltam erre. Mivel falu, apartman sincs. 16 éves egyébként én 19 vagyok
2020. aug. 9. 22:20
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
6 Lényegtelen, oldja meg, vagy találkozzanak korábban.
2020. aug. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%
"másrészt sosem értettem az ottalvós hisztit bizonyos szülők részéről" Én meg sosem értettem az ottalvós hisztit a kölykök részéről.
2020. aug. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Az 1 esnek teljesen igaza van!
2020. aug. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%

ÉN megengedném, de nem én vagyok a lány szülei. Ezt velük kell megbeszélnetek.


A sok karót nyeltnek üzenem: hamarabb lesz túl a ti gyereketek a dolgokon, mint a nem prűdeké, csak arról nem fogtok tudni, mert nem fog megbízni bennetek. A bizalom kétoldalú dolog ám.

2020. aug. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!