Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 22 éves barátomnak az anyja...

22 éves barátomnak az anyja egy bolond. Turkál a szennyesében nézegeti a boxerei keresgél a szobájában fürdés közben bemegy a fiához hiába zavarja ki nem érti. Mit tegyünk? Hogyan állítsuk le? Esetleg valami megleckéztetés?

Figyelt kérdés
Az ajtaján zárat cserélt mert a pais barátnőjét mindennel próbálja elűzni tegnap észrevettem(a barátnő) hogy szerzett egy kulcsot amivel bejár a szobába ha barátom nincs otthon. 10 éves kisgyereknek nézi még mindig a szép szó nem használ 3 éve próbálkozunk megértetni vele fejezze ezt be. Ha valaki megy barátomhoz szalad az udvarra úgy tesz mintha egy törlòt teregetne vagy kiráz egy szőnyeget csak hallgatózzon, mindent megtesz hogy elűzzon engem a fiától. Tippek?

2020. aug. 19. 06:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, te konkrétan ott laksz? Merthogy írod, hogy hazaértetek.

Kié a lakás?

Amúgy a megoldás az, ahogy fentebb már írták. El kell költözni! Ha nincs pénzetek erre, menjetek a te szüleidhez.

Ha tényleg megteszi a barátod anyja amit leírtál, az valóban nem normális. De...ha te engem a saját lakásomban próbálnál megleckéztetni, oda többet be nem tennéd a kicsi lábad, az tuti.

2020. aug. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
17%

Én nagyon örülnék, ha élne az anyám, de ilyesmit nem engednék meg neki.

Ha jól értem, a barátod valami elkülönített lakrészben lakik, amihez neked adott kulcsot, neki volt, az anyja meg lenyúlt egyet, vagy lemásolta.

Rá lehet pirítani, de úgysem hat.


Kicserélném a zárat, de valami menőre, mondjuk ujjlenyomattal nyílóra, aztán csak a csákány maradna neki.

2020. aug. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!