Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondanátok el hogy...

Hogy mondanátok el hogy legalább fél órát enyém lehessen a fürdőszoba?

Figyelt kérdés

Az édesanyám majdnem mindennap bemászkál mikor fürdök

oké rendben pisi témát megértem de azt már nem hogy jajj fogat mosok meg ezt meg azt hagytam itt

szégyenlős vagyok NAGYON

Apa olyan 11 eves koromban jött be utoljára a fürdőbe valamiért

azóta nem mióta kamaszodok

jó egyszer véletlen rám nyitott de bocsánatot kért

anya meg tök normálisnak hiszi hogy bemászkál a lányához mikor fürdik

de nekem ez már rohadt gáz...

nekem is van magánszférám



16/L


2020. aug. 29. 22:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
"anya nekem nagyon rosszul esik ez, kerlek ne nyiss be mikozbe furdok"
2020. aug. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Mondd el neki, hogy szeretnél egyedül fürdeni, és legyen kedves ne mászkáljon be hozzád. Biztosan meg fogja érteni. Nem tudod bezárni az ajtót?
2020. aug. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Április óta nem oldódott meg? Akkor is feltetted.
2020. aug. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Ugyan ez megy nálunk is a húgommal. Anyukánk szó nélkül, mintha ez természetes lenne bemászkál, akár azért, hogy megmutasson egy videót Facebookon. Kiküldeni nem tudja egyikőnk se, mindig kivédi magát a "Az én házamba azt csinálok amit akarok" szöveggel.



16,14/L

2020. aug. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

1es

2es

4es

köszönöm


3as

én nem tettem fel ilyen kérdést ez valami tévedés ez az első kérdés amit kirakok erre az oldalra

2020. aug. 29. 23:08
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Kulcs hol van?
2020. aug. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
26%

Helyire kell tenni a fejit.

"Kotródjál már innen kifelé! -és hozzávágni azt, ami elsőre a kezedbe kerül.

2020. aug. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

"Anya, bocs, de már nagyon zavar, hogy bejársz hozzám a fürdőszobába. Tizenéves vagyok, tudod, ilyenkor már nem szeretjük mutogatni magunkat, meg ha meztelenül látnak. Én sem mászkálok be hozzád semmiségekért. Az olyan nem létfontosságú dolgokat, mint a fogmosás, légyszíves, a kedvemért halaszd pár peccel későbbre, míg végzek. Ha meg mégis sürgősen kéne valami, kopogj, és kiálts be, hogy siessek, és akkor természetesen kijövök. Vagy ha úgy érzed, túl sokáig szoktam foglalni a fürdőt, akkor szólj, és mondd meg, mennyi idő az, amennyinek szerinted elégnek kéne lennie nekem, és amennyivel nem tartalak fel, és nyugodtan bent tölthetem anélkül, hogy bejárnál."


4-esnek: bírom ezt az "én házam" szöveget. Ezek szerint te, aki nem kérte és nem tehet róla, hogy a világra csinálták, arra vagy kárhoztatva, hogy amíg elég felnőtt nem leszel és eleget nem keresel ahhoz, hogy saját lakásba költözz, addig a világon sehol ne érezhesd otthon magad. Az tök jó...

2020. aug. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
27%
8-as vagyok, még hozzátenném, hogy fél óra nem a legnagyvonalúbb követelés. Nem is rettentően sok, de azért kimaxolja a normálisat. Nem lehetne inkább csak 15-20 perc? A tükrös bíbelődések nagy részét, amivel mi nők, és főleg a tinik "húzzák az időt" a fürdőben, megoldhatod helyette egy kozmetikai tükörrel a szobádban is.
2020. aug. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
32%
Tegyetekfel zuhanyfüggönyt, lehet kapni teleszkóposat is, amit nem kell fúrni. Nekünk is olyan van. Akkor nem látni semmit.
2020. aug. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!