Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meg tudnátok bocsajtani 20...

Meg tudnátok bocsajtani 20 évnyi nemtorodest apatoknak?

Figyelt kérdés
Sose ismertem apamat. Mikor megszulettem lelepett egy masik nővel. Azota se hire, se hamva nem volt. Gyerektartast kb fél évig fizetett anyunak. Felnőtt fejjel, gondoltam megkeresem. Meg is talaltam, úgy néz ki örül is. Viszont amit nem tudtam róla, hogy az évek alatt nagyon gazdag lett és dicsekszik is felem ezzel. Pl amikor találkoztam vele és a mostani felesegevel mast se hallottam csak azt hogy nekik milyuk van, mist adtak el a Porschet, mert Teslat akarnak venni. Nekik a jó ruha az Armaninal es a Guccinal kezdodik stb. Nekem adott a nő pár használt ruháját, hogy vigyem haza. Szerintetek hogyan kezeljem ezt? Ez megalazo volt, vagy csak en erzem igy? Rolam semmit nem kerdeztek, csak magukról beszeltek.

2020. szept. 1. 11:37
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
91%
Meg lehet bocsátani, vagyis inkább el lehet engedni az egészet úgy, hogy ne hiányozzon a bocsánatkérés. Apámnak lenne miért bocsánatot kérnie, de jártam terápiára, már nincs szükségem rá. Ha elém állna, és komolyan gondolná, akkor sem adna semmi pluszt, mert lezártam magamban.
2020. szept. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Úgy érzem a "hangodból", hogy neked ennyi elég is volt belőlük.

Esteleg még rákérdeznék, hogy "téged nem is érdekel, hogy velem mi van?"

2020. szept. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
8%

22!


Nem volt neki elég, hónapok óta írogatja ki ezt a kérdést kicsit átfogalmazva. Ő fut apuka után, aki konkrétan xarik rá.

2020. szept. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Utolsó! Hasonlókat kívánok az életben! Hogy hogy még mindig itt vagy? Nem azt irtad hogy már unod az ilyen kérdéseket?
2020. szept. 1. 16:06
 25/33 anonim ***** válasza:
Igazad van. Elfelejtettem jelenteni az ismétlés miatt.
2020. szept. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
32%
Kérdező tudod te hány ember nő fel úgy hogy nem is ismeri az apját? Sőt van olyan aki még az anyját se. Képzeld nekem sincs már apám, de én ezt feldolgoztam és azokkal törődök akik vannak nekem is szeretnek, nem itt nyavajgok gyakorin, hogy milyen rossz nekem.
2020. szept. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Örülj neki ha neked sikerült feldolgozni! Sajnos nem mindenkinek sikerül és kicsit másabb az én történetem, mint a tiéd hidd el! De örülök hogy neked sikerült, szívből!
2020. szept. 1. 16:47
 28/33 anonim ***** válasza:
93%
Akkor menj pszichológushoz, és most ezt nem szemétkedésből írom, tényleg
2020. szept. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

"Esteleg még rákérdeznék, hogy "téged nem is érdekel, hogy velem mi van?""


Nem jó ötlet... Újabb sebet kapna a kérdező, mert megkapná válaszul, hogy "Nem, hiszen nem én kerestelek, hanem Te engem."

A leírtak alapján valóban nem érdekli az apját, hogy mi van vele.

2020. szept. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
55%

"Nem jó ötlet... Újabb sebet kapna a kérdező, mert megkapná válaszul, hogy "Nem, hiszen nem én kerestelek, hanem Te engem.""


No igen, de legalább pontot tennének az í-re. Ezzel minden kiderülne, nem érdemes a forró kását kerülgetni.

2020. szept. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!