Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meg tudnátok bocsajtani 20...

Meg tudnátok bocsajtani 20 évnyi nemtorodest apatoknak?

Figyelt kérdés
Sose ismertem apamat. Mikor megszulettem lelepett egy masik nővel. Azota se hire, se hamva nem volt. Gyerektartast kb fél évig fizetett anyunak. Felnőtt fejjel, gondoltam megkeresem. Meg is talaltam, úgy néz ki örül is. Viszont amit nem tudtam róla, hogy az évek alatt nagyon gazdag lett és dicsekszik is felem ezzel. Pl amikor találkoztam vele és a mostani felesegevel mast se hallottam csak azt hogy nekik milyuk van, mist adtak el a Porschet, mert Teslat akarnak venni. Nekik a jó ruha az Armaninal es a Guccinal kezdodik stb. Nekem adott a nő pár használt ruháját, hogy vigyem haza. Szerintetek hogyan kezeljem ezt? Ez megalazo volt, vagy csak en erzem igy? Rolam semmit nem kerdeztek, csak magukról beszeltek.

2020. szept. 1. 11:37
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

30!

Neki akkor sem esne le

2020. szept. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Gondolod?
2020. szept. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Kb biztos vagyok benne. Hónapok óta kerdezi ugyanezt, ilyen olyan módosításokkal és nem fogadja el azokat a válaszokat, amik rámutatnak, hogy itt apuka nemhogy a megbocsátásból nem kér, de a kérdezőből se
2020. szept. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!