Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek, ha rájönnétek,...

Mit tennétek, ha rájönnétek, hogy 21 éves lányotoknak 50es korú palija van és ez már nem az első eset?

Figyelt kérdés
Beszélnétek a fejével? Vagy hagyni kell? Kàr így elcseszni az életét, nagyon szép lány, bármikor találhatna magának fiatalt.
2020. szept. 10. 08:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Semmit. Magánügye. Van aki az idősebbekhez vonzódik. 21 evésen ez marhára nem tartozik ram. Anno nekem is mindig jóval idősebb pasijaim voltak és most a lányomnak is idősebb van. És?
2020. szept. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szerintem rossz kategoriát adtam meg, remélem nem baj.
2020. szept. 10. 09:00
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
Nekem mindig a nálam minimum 10 évvel idősebbek jöttek be. Férjem és köztem 15 év a korkülönbség. Anyu is próbált beszélni a fejemmel, de hamar rájött, hogy semmi értelme. Elfogadták.
2020. szept. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
A nullára pontozók fejtsék már ki, mi a probléma egészen pontosan azzal, ha valaki az idősebb korosztályhoz vonzódik!
2020. szept. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk semmit sem csináltak.Tudták, hogy nem lesz örök életű románc, azt is tudták, hogy vigyázok magamra.Elmúlt, anélkül, hogy beavatkoztak volna.Nyilván nem értették, hogy miért pont egy idősebb férfival ,,jártam" de tény, hogy a saját korosztályomhoz képest én alapból koravén voltam már akkor is.
2020. szept. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
64%

Azért 10-15 év korkülönbség az nem 30!

Sokat nem tudsz tenni, úgyis azt csinál amit akar..

2020. szept. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%

Azért nem szólnék semmit mert én és a férjem között is nagy a korkülönbség (nem ennyi, deszámot direkt nem írnék)

Nekem a szüleim betegesen meg akarták akadályozni a kapcsolatunkat. A következménye az lett hogy örökre megromlott a kapcsolatom a szüleimmel, soha többé nem fogok bízni bennük amiatt amiket elkövettek vagy el akartak követni. Tartjuk a kapcsolatot de nem fogom tudni közel engedni őket magunkhoz.

Azóta van 1 gyerekünk és a másodikat várjuk.

Szoval én beszélgetnék a gyerekemmel és elmondanám a dolog nehézségeit, de mindössze ennyit tennék.

2020. szept. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha nálad lakik, akkor tedd ki otthonról. Amúgy 21 évesen, sőt fiatalabbon is bárkivel együtt lehet akivel akar.
2020. szept. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
Beszélgetnék vele. Megérdeklődném a kapcsolat milyenségét. Segíteném őt.
2020. szept. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
37%

Én rákérdeznék, mit gondolna, ha a gyerekének húszéves korára már halott lenne az apja. Merthogy nem is biztos, hogy még idén terhes lesz, hanem talán még öt+ év múlva. Plusz ahhoz húsz éves lesz a gyerek, addigra már szinte betegágyon lesz az apja, aki egyidős lesz a nagyszüleivel. Szóval ja, megkérdezném. Már ha egyáltalán szeretne gyereket, nyilván csak akkor áll fent a kérdés.



Minden utálat nélkül.

2020. szept. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!