Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha gyereketek beteg akkor ti...

Ha gyereketek beteg akkor ti elrángatnátok bicikliczni?

Figyelt kérdés

Torokgyulladásom van és elég durván be vagyok taknyosodva már reggel óta.

Erről anyám nagyon jól tud és hát olyan 1 órája kitalálta hogy menjünk el biciklizni... nagyon nehezen meggyőztem hogy de taknyos vagyok meg a torkom is évek óta nem fájt így.

Pont most is értek haza és megy is a szídás,hogy nem jöttél el biciklizni.


2020. szept. 12. 19:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
93%
9-es.. kicsit sem nyápic hanem beteg és arról nem tehet! De nemtudom te csak nyugodtan menj el biciklizni betegen és majd vess magadra amikor majd valami nagyobb bajod lesz.. Komolyan mondom nem értem a mai embereket..
2020. szept. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
90%
Ronda torokfájással nem érdemes sportolni. Lázzal sem. Ha _csak_ orrdugulásod lenne, akkor javasolnám, mert annak gyakran jót tesz, de persze erőltetni hülyeség. Nem értem, mi folyhat anyukád fejében...
2020. szept. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
19%

Talán az a jár a mama fejében, hogy tőle elvárják, a kérdezővel együtt, hogy ha beteg akkor is szolgálja ki őket.

Azon felül a mama ismeri a kérdezőt. Látja rajta hogy milyen beteg...

2020. szept. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
58%

Egy kis friss levegő és mozgás jót tesz az immunrendszernek, gyorsabban kilábalsz a betegségből.

Ha mondjuk nagyon beteg vagy, pl. lázas is vagy, akkor tényleg nem jó ötlet.

2020. szept. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
82%

Hát ez azért elég durva.

Ha az én gyermekem lenne beteg,főzznék neki teát, gyógyszert adnék, pihenngetne, szóval ápolnám, mindegy hogy egy kis megfázás, és mindegy hány éves. Legyen 40, én akkor is ott leszek vele.

2020. szept. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Anyádat nem ismerem, de ő látja mennyire vagy beteg, azért az látványos, ha valaki rossz színben van, nem is eszik. Mi az, hogy elrángat, ha nem akarsz, ne menj.
2020. szept. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!