Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám 46 évével járhat az,...

Anyám 46 évével járhat az, hogy egyre kevesebb dologban segít és nagyon könnyen feldühíti magát?

Figyelt kérdés
Nagyon könnyen, azt úgy értem, hogy ha mondtok valamit vagy a testvérem valamit ami kissé butaság vagy ha megkérdezem, mi jó lesz az ebéd, az 1. Dolog a leszidas és akármit mondok rá, folyton azzal jön, hogy nem ér rá vagy nincs kedve. Érdekes, mert jelenleg otthon szokott lenni amíg nincs állása, néha bebiszitterkednie kell egy ismerős lányára, de akkor sem értem, miért szid minden nap. Szinte már nem szoktam hozzá szólni, de akkor meg ő szol hozzám és többször kell átgondolom mit mondjak, hogy ne legyen dühös.
2020. szept. 15. 22:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
Ugyanez apammal, csak sokkal rosszabb kiadasban. Nem igazan a kora miatt... inkabb akaratlanul rajtad vezeti le a feszultseget, vagy mert neked mas a velemenyed, amitol "te nem o vagy", az mar rossz...
2020. szept. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Ennek nem a korához van köze. Tök fiatal!
2020. szept. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

Nők esetében ez nagy valószínűséggel a változó korral (klimax) jár. Nehéz, de türelmesnek kell lenni, jó esetben elmúlik előbb-utóbb.

A munkanélküliség plusz stresszforrás lehet, nem mindenki kezeli jól ezt a helyzetet.

2020. szept. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%

Na innen is látszik hogy ez az oldal teli van kisiskolásokkal, aki szerint a 46 fiatal, az le van pontozva 😂

Menjetek aludni, holnap suli!

2020. szept. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
Egy 46 éves ember nem öreg, de a viselkedése ettől függetlenül undorító
2020. szept. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
98%
Lehett, hogy ideges, hogy nincs munkája.
2020. szept. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%
#4: Én lepontoztam (53 éves kisiskolás vagyok), mégpedig az "Ennek nem a korához van köze" kitétel miatt. Uganis nagy valószínűséggel igenis ahhoz van köze, 46 év abszolút klimax kezdete - de akár már közepe is - lehet. Aki ezt még nem élte meg, az meg nyilván azt pontozza le, aki szerint ahhoz van köze. Szívesen találkoznék az illetővel, amikor belelép ebbe a korba... Majd akkor térjünk vissza rá.
2020. szept. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#1 nem hiszem, hogy rajtam vezetné le anyám a feszültségét mert utánna is az szokott lenni. :/


Aki a korral kapcsolatban írt: a 46ra én inkább a középső kort mondanám, mert szerintem 60-65től indul a nagyszülő kor/ öreg kor.


#3 remélem is, hogy elmúlik majd.


#6 anyámnál tudom, ha ideges/izgul akkor vagy az ájulásnál van vagy hányásnál.

2020. szept. 15. 23:09
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
azt se tudod, mi a boomer, azok már 70 körül vannak.
2020. szept. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%

Nő létemre rendkívül utálom a puma, milf és nem utolsó sorban a "klimaxos boomer" kifejezéseket, de ugyanígy azt is, hogy a "46 az tök fiatal".

A kérdezőnek van igaza, a 46 év az egy középkorú nő.

Kérdező, ez rendszeres volt édesanyádnál vagy csak az utóbbi időben fordul elő?

Mert valóban lehet, hogy belépett a változó korba -lám-lám, a magyar nyelv kifejezőereje- :), valamint az is nagymértékben elkedvetlenítheti-idegesítheti, hogy nincs munkája. És sok nő tényleg nem viseli túl jól, hogy közeledik az ötvenes évéhez. Egyszerűen nem mindenki tudja elfogadni az idő múlását.

2020. szept. 16. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!