Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért nem akarja elhinni...

Anyám miért nem akarja elhinni hogy nem járunk?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok és van egy legjobb fiú barátom(hívjuk Ádámnan). Jelenleg én 20 vagyok ő 21 és 17-8 éve ismerjük egymást. Nagyon hamar nagyon szoros kapocs volt köztünk és ahogy telik az idő egyre szorosabb. Az összes emlékem hozzá fűződik és mindig is együtt csináltunk mindent. Én anyammal élek apám kint lakik németországba és egész életembe max 2× láttam. Egy 2 szobás lakásba élünk. Ádám most augusztus közepe óta hozzánkköltözött több okból is. Így mégtöbbet vagyunk együtt. Anya a vírus miatt itthon dolgozik február óta meg fél a vírustól különböző egészségügyi problémái miatt. Mi Ádámmal kb minden éjszaka ejféltől 2-3ig kimegyünk egy kicsit sétálni a városba és tök hangulatos este az egész meg egy ember sincs. Amit anyám tud mert kb hajnali 4 ig fent szokott lenni. Itt az a baj hogy anyámmal elkezdtem az utobbi időben veszekedni ami eddig sose volt. De ezt is akkor szokta ha pl Ádam nincs itthon, amikor elmegy dolgozni vagy ha este zuhanyzik én meg csinálom a vacsorát a konyhába hármunknak. Mindig olyanokat vág a fejemhez hogy nem normális hogy csak barátság néven ilyen közvetlenek vagyunk egymáshoz meg mindig eljárkálunk éjszaka. Meg az is szokta mondani hogy akkor miért nem húztúk szét az ágyakat(mindig is olyan volt az ágyom hogy két egyszemélyes összetolva). Meg Ádám hétközbe napi 4 órát dolgozik amikor nincs itthon és mindig amikor hazaér megölelem. Meg anyám már azt is elkezdte mondogatni hogy mondjam el hogy együtt vagyok Ádmmál és hogy ő elfogadja de mondjam már el. Ádám erre csak azt mondja hogy hagyjam hogy elmenjen a fülem mellett és ne érdekeljen de engem már nagyon zavar és anyámal meg nem lehet megbeszélni. Mindig azt mondja hogy olyan téren is biztos hogy van köztünk valami. Meghogy úgy nézek Ádámra ahogy senki másra sem amit meg nem értek.

2020. szept. 17. 19:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/230 anonim ***** válasza:
72%
Hát azért ez elég búzásan hangzik.
2020. szept. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/230 anonim ***** válasza:
64%

Ez nekem már túl homokos viselkedés.


Üdvözlettel,

Elton John

2020. szept. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/230 anonim ***** válasza:
27%

Azért az megnyugtató, hogy 1 értelmes hsz. is érkezett!

(10.)

2020. szept. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/230 anonim ***** válasza:
91%
9-essel értek egyet. Tulajdonképp mi van köztetek? Ha csak barátok vagytok, mért nem húzzátok szét az ágyat? Ezt szerintem magadban és vele is tisztázni kellene, aztán elmondani anyudnak. Az engem is érdekelne, hogy barátnőtök van-e, és hogy álltok a nőkkel úgy általában.
2020. szept. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/230 A kérdező kommentje:
Barátnőm volt de jelenleg nincs és nem is akarok. Mindegyik kapcsolatomnak úgy lett vége hogy szakítottak velem mert szerintük túl sok időt töltök Ádámmal. Eleinte visszasírtam magam a csajhoz/csajokhoz utána szimplán nem érdekelt és az utolsó kapcsolatomnak úgy lett vége hogy én győztem meg hogy szakítson velem ha nem tetszik hogy mennyit vagyok Ádámmal. Ádám is így volt kb a kapcsolataival és egyikünknek sincs barátnője és nem is akarunk meg nem is érdekel.
2020. szept. 17. 21:39
 16/230 anonim ***** válasza:
44%

Az, hogy Ádám és a Kérdező között mi van, az az ő dolguk.

Ha a kérdező nem akarja az okvetetlenkedő anyuka nózijára kötni, az is az ő dolga, megértem különben. Ma már amúgy a homoszexualitásban sincs semmi kivetnivaló, teljesen elfogadott dolog lett. De lehet, hogy csak "bromance".

Nekem is volt ilyen fiúbarátom (én is F). Ugyan nem laktunk együtt, de nagyon sokszor összecsörögtünk éjjel és taliztunk, elmentünk sétálni.

Dunapart, holdfény, esti városi kivilágítás, Budapesten az Andrássy út vagy a Lánchíd fényei stb.

Mi lelkileg nagyon szorosan voltunk egymás iránt, de nem voltunk homokosok. Nem szexeltünk, ám a lelkeink szinte szerelmesek voltak egymásba. Egy ideig. Szép és lelkileg sokat adóan tartalmas szakasza volt az életemnek, pedig szexualitás terén heteró vagyok.


Anyukádnak meg ne nyilatkozz. Ha kérdez, tereld el a szót.

2020. szept. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/230 anonim ***** válasza:
86%
Gyertek ki a szekrényből.
2020. szept. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/230 anonim ***** válasza:
79%

"egyikünknek sincs barátnője és nem is akarunk meg nem is érdekel."

Azt hiszem ezzel mindent elmondtál.

2020. szept. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/230 anonim ***** válasza:
21%
21:41-es, jelenleg 16-os válaszoló vagyok. Gratulálok a lepontozásmániáshoz.
2020. szept. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/230 anonim ***** válasza:
89%

(Ez a holdfényben való sétálás a "baráttal" a legbzisabb dolog, amit valaha hallottam.)



Miért nem jártok akkor? Nyilvánvaló, hogy melegek vagytok és szeretitek egymást. Anyukád is elfogadónak tűnik.

2020. szept. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!