Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan értessem meg a barátnőm...

Hogyan értessem meg a barátnőmmel,hogy tisztelnie kell az apját?

Figyelt kérdés

A párom apja elment a családtól amikor egy éves volt.Aztán 10 évesen egyszer találkoztak,az apja elment hozzájuk de az anyja mérges lett és elüldözte.A férfi sajnos nem tudott gyerektartást sem fizetni mert nagyon szegény,az anya ezt is mindig felhánytorgatja.A barátnőm soha nem is nevezte az apjának csak annak az embernek.Múlt héten az apja megtalálta facebookon és ráírt.Sajnos adóssága lett és kért a barátnőmtől négyszázezer forintot,van még három gyereke akik kiskorúak és így csak a barátnőmre számíthatna,hogy kisegítse.Ő viszont erről hallani sem akar,pedig jó munkája van,szerintem megtehetné ezt anyagilag.

De nem,ő amikor meglátta,hogy az apjának szüksége van rá,dühös lett és csúnyákat mondott az apára.Az anyja is mérges és hergeli az apa ellen,válogatott szörnyűségeket mond rá.

Én hiába magyarázom neki,hogy ő az apja akitől az életet kapta,tegye meg érte amit lehet ő hajthatatlan.Nem tudom,hogyan győzzem meg,hogy ne viselkedjen így.Hisz az apja,kötelező tisztelnie őt.


2020. szept. 19. 18:30
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
95%
Kerdezo ugy felbãsztad az agyamat eskuszom..nokent radburitanam a kibãszott asztalt. Hogy mondhatsz ilyet? Le is tiltottam volna a csaj helyeben azt a nyomorultat. En se vagyok elerheto apamnak!! Nemhogy segiteni. Dogoljon meg a nyomorult. Eskuszom ugy felidegesitettel hogy veled fizettetnem ki. Ha te lennel a parom es igy beszeltel vna ebben a szituban..levittelek volna a lakotelepi kukaba. Aztan rad is gyujtom..
2020. szept. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
93%
Elmebeteg a kerdezo..hagyjatok. Fel sem fogja. Ilyet mondott volna a parom nekem aki szinten nem beszelek apammal eskuszom megutottem volna.
2020. szept. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
96%

Nekem gimiben volt egy ugyanilyen hülye osztálytársam mint a kérdező.

Osztályfőnökin beszélgettünk a szüleinkről és megmondtam őszintén,hogy nekem nincs apám mert elhagyott én pedig semmit nem érzek iránta és soha nem is szeretném látni.

A kiscsaj aki a szüleivel együtt valami vallási fanatikus volt, elkezdett okoskodni nekem,hogy igenis tisztelnem kell és hálásnak lennem neki az életemért akármilyen ember is.

Mind jól elküldtük a francba XD

2020. szept. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
93%
Van a sullyedes amit a kerdezo csinal es mi remegve olvassuk a sorait amik LEfele ivelnek komolyan. Az allatot hozna ki belolem igy nokent is ha ilyet mondana valaki. Nyomos okom van nem beszelni apammal, valaki ugyanezt majdnem elkezdte nekem. Jahh..az anyos (jeloltem) h nyissak apam fele..mondom kinyitnam neki a temeto kapujat maximum es elve elasnam apamat. Eskuszom 110rol 150 lett a vernyomasom kb 10 mp alatt..
2020. szept. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
100%

Ne húzzátok fel magatokat, a kérdező vagy troll vagy hülye.


Kérdező, ha nem troll vagy, üzenet a barátnődnek: szakítson veled, mert ha te ebben a helyzetben az apja mellé állsz, akkor nem érted, mi rosszat tett, így félő, hogy olyan vagy, mint ő. A barátnőd jobbat érdemel.


Ja, és ezt férfiként mondom.

2020. szept. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
100%

Szóval az apja csak felcsinálta az anyját majd el is hagyta, nem nevelte a lányát, nem támogatta, stb, majd jött pénzt kunyerálni úgy hogy még gyerektartást se fizetett sose, mindezt meg a 3 másik gyerekére hivatkozva? S te még e mellett a mocskos szemétláda mellet állsz??


1. Nem a gyerek akar megszületni, hanem a szülők akarnak gyereket. Ha tudta magáról, hogy annyira csóró, hogy még gyerektartásra sincs pénze, mi a f@§zért nem húzott gumit?

2. Ne hidd, hogy olyan nagy felemelő dolog élni... Az apa nélkül felnövésről meg nem is beszélek...

3. Ő a gyerekének nem adott soha semmit, így el se várhat semmit.

4. Nem a gyerek feladata eltartani a szülőt. Pláne ha az a "szülő" tulajdonképp egy idegen neki.

5. Miért csinált még 3 gyereket, ha nincs pénze?

6. Mégis miért fontosabbak azok a gyerekek, mint a legelső gyereke? Az elsőt elhagyja, még csak nem is próbál valahogy segíteni neki, de a másik 3-omnak már kell a pénz? WTF? És ráadásul ezt a pénzt attól akarja kikuncsorogni, akit elhagyot. Az eszem megáll...

7. A tiszteletet ki kell érdemelni. (A fentiektől függetlenül is)


Én a barátnőd helyében még a visszamenőleges gyerektartást is kérném, ha legközelebb megtálnám azt a hányadékot.



Amúgy a másik 3 gyerek anyja hol van? Ketten nem tudnak eltartani egy családot?

2020. szept. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
93%

45 vagyok.


"Apuka" másik három gyermeke gondolom három különböző nőtől van, ennek a három gyereknek sem fizet gyerektartást, és az anyukák végrehajtóhoz fordultak, apuka meg fél hogy a vh. elviszi a Playstationt,a tv-t vagy a prostipénzt. Az ilyenek ilyen dolgokra nem sajnálják a pénzt, de a gyerekre igen.


Barátnő, ha létezel és olvasod a kérdést: SZAKITS!!!!

2020. szept. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
93%
Sehogy, mert itt te vagy, aki rosszul gondolkodik... de igazából... sztem inkább nyomasd ezt a barátnődnél, hátha rájön szegény, hogy egy hímsoviniszta tekintélyelvű paraszt a barátja, és időben el tudna akkor menekülni tőled. Ahelyett inkább mellette kellene kiállnod, hogy azért ekézed, mert nem tiszteli azt, akiben semmi tisztelnivaló nincs, mert egy emberi nulla, csak egyszer belespermázott az anyja, amiből ő megszületett, amit nem ő kért ugye...
2020. szept. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
95%

A kérdező szerintem nem a barát, hanem az apa (biológiai értelemben).


Kizárt, hogy épeszű pasi aki szereti a társát, arra próbálja rávenni a nőt, hogy hagyja magát kihasználni és hülyének nézni egy ilyen jellemtelen senki által.

2020. szept. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
93%
Ugye ez csak vicc és nem vagy ennyire idióta?
2020. szept. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!