Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 20 eves vagyok par honap van...

20 eves vagyok par honap van a kepzesbol amit vegzek viszont meg ugye a szuleimmel lakok. A gond ott kezdodik inkabb h lett baratom persze ismerik minden szeretik de mindig kerdezik hogy na akkor mikor erek majd haza tolestb mit lehet tebni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Kb 80kmre lakunk egymastol ha tudunk csak 2 3 ejszakat vagyunk egymasnal 8 honapja vagyunk egyutt. Nem is minden hetvegen talalkozunk de ha ugyvan aztmondtuk ez valtozni fog ha mar 1 eve egyutt leszunk lehet ossze is koltozunk:) de oket miert zavarja hogy hany napot vagyok itt?
2020. szept. 20. 13:44
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Testverem is mar a baratjaval lakik neki is elleneztek ezt azt
2020. szept. 20. 13:45
 2/15 A kérdező kommentje:
Most csak 2 ejszakat maradtam de jolenne meg egyet
2020. szept. 20. 13:46
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
figyu, megmondod nekik, hogy ma vasárnap, és szerdán fogsz hazaérni. ha változik a terv, akkor telefonálsz neki. mi ebben olyan bonyolult?
2020. szept. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
99%
Mit lehet tenni ilyenkor? Megmondod, hogy hany napot maradsz, es ennyi. Nem azert kerdezik, mert tudni szeretnek, hol vagy? Amig anyamnal laktam, de mar nagykoru voltam, alap volt, hogy elmondom, mikor es hol vagyok, kb mikor erek haza. Ha kestem, akkor irtam egy sms-t, hogy ne varjon, kesobb megyek. A kerdesed alapjan nem az jon le, hogy zavarja oket. Vagy be is szoktak szolni, es hazarendelnek? Mert akkor ezt is le kellett volna irni.
2020. szept. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hat neha nem nezik jo szemmel😂 ami eleg nevetseges marmint hogy mondjuk mennyit maradok
2020. szept. 20. 13:55
 6/15 A kérdező kommentje:
Bar egy heten 3x sulizok esti es hat ja holnapra esik az egyik nap szval jaaa
2020. szept. 20. 13:55
 7/15 anonim ***** válasza:
58%
Nem lehet, hogy az a bajuk, hogy esti suli mellett nem dolgozol, hanem csak a baratoddal vagy? Nalunk peldaul ebbol nem volt ugy, csak nyaron dolgoztam amig otthon laktam, abbol fizettem magamnak az extra dolgokat, de suli mellett (nappalin) nem vartak el a munkat. Azonban vannak olyan szulok, akik elvarjak, mert peldaul sajnos nem elnek olyan jol, vagy csak olyan a felfogasuk, hogy az embernek 18 ev felett illik dolgozni.
2020. szept. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hiaba jelentkezek akarhova ahol lakok sehova nem vesznek fel csak szinte protekcioval nincs olyan bolt ahol ott a kornyeken ne jelentkeztem volna...sorra kaptam az elutasitast..itt mindenki gyarba dolgozik.sztem ha az embernek van egy szakmaja akkor azzal helyezkedjen el ha tud...testverem olyan varosba lakik ahol sok munkalehetoseg van itt semmi
2020. szept. 20. 14:04
 9/15 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván tudni szeretnék, hogy szombatra vagy vasárnapra, ebédre várjanak vagy vacsorára, anyukád akkor annyi adagot főz vagy úgy melegíti. Ez nem csesztetés szerintem, egyszerűen tudni szeretnék, hogy hogy számoljanak veled. Nem kell minden percről elszámolnod, az túlzás. Egyetértek a többi kommentelővel.
2020. szept. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
Hát ha boltba nem vesznek fel, menj gyárba. Éli kell valamiből. Ez nem kifogás hogy lenne állás, de inkább munka nélkül maradsz , mert nem azt akarod, és hónapokig, esetleg évekig nem lesz munkád.
2020. szept. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!