Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kinek hozta a mama az ágyba a...

Kinek hozta a mama az ágyba a reggelit?

Figyelt kérdés
Elkényeztetett egyke vagyok, a kilencvenes években voltam gyerek. Szombaton reggel ment a Hupikék törpikék, és közben a mamám egy kis tálcán mindig ágyba hozta a reggelit 😊🥰 Jó visszagondolni azokra az időkre.

2020. szept. 21. 19:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Mázlista!
2020. szept. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Ahh, nekem is volt ilyen, anyukám behozta nekem, hogy nézhessem közben a mesét, olyan jó volt. :))
2020. szept. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is mindig hozott vajas kiflikarikákat kakaóval🥰

Mostanság pedig hétvégente én csinálok neki reggelit❤️

2020. szept. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
9%
Nekem is ez volt. Viszont felnőttként ugyanolyan elkényeztetett vagyok és nagyon kevesen tűrik el sajnos. Én viszont nem akarok változni és nem is tudok. Olyan ember kell aki elnézi ezeket.
2020. szept. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
63%
Nekeem iiis, :) szerencsére a barátom is elkényeztet :).
2020. szept. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a legtöbb gyereknek van ilyen élménye. Ez akkor gáz, ha még 30 évesen is ez van.
2020. szept. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
14%

Mifele allat az aki kepes a tiszta agyban zabalni ?

Es mifele allat az aki 6-8 ora dogles utan nem akar megmozdulni, hanem zabal az agyban ?

Filmekben is mindig felidegesit ha az agyban zabalnak.

2020. szept. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
Kedves 7-es: Most megbotránkoztató leszek, de vasárnap képes vagyok 9 óra döglés után is az ágyban reggelizni :), puszi!
2020. szept. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
6: Emögött persze nem csak a túlszeretés volt, hanem az is, hogy nem voltam valami nagy étkű, ezért aztán anyám minden második gondolata az volt, hogy mit lehetne még "belém tömni", hogy ne legyek annyira sovány. Ha a gyerek juszt se jön ki a konyhába, mert tévét néz, akkor majd bevisszük neki.
2020. szept. 21. 19:39
 10/21 anonim ***** válasza:
80%
7-es, most - este - ettem meg a szendvicsemet az ágyban. és elmesélem azt is, hogy 2 macska is döglik mellettem..pusziii
2020. szept. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!