Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kinek hozta a mama az ágyba a...

Kinek hozta a mama az ágyba a reggelit?

Figyelt kérdés
Elkényeztetett egyke vagyok, a kilencvenes években voltam gyerek. Szombaton reggel ment a Hupikék törpikék, és közben a mamám egy kis tálcán mindig ágyba hozta a reggelit 😊🥰 Jó visszagondolni azokra az időkre.

2020. szept. 21. 19:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
45%
Nekem a mamám még 20on évesen is ágyba hozta nekem az ebédet vasárnaponként mikor buli után aludtam majdnem egész nap😁
2020. szept. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó emlékeket idéztél fel, ugyanis nálunk is ilyenek voltak a hétvégék, ment a hupikék törpikék meg a kölyök klub (a Jónás Rita féle eredeti) én meg kaptam a bundáskenyeremet a kakaóval. Alig várom, hogy mindezt visszaadjam a saját gyerekeimnek. Elöntött a boldogság, ahogy ezekre gondoltam, úgyhogy köszönöm kérdező, nagyon ritkán van ilyen élményben részem ezen az oldalon ❤
2020. szept. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
63%
Nekem is!! En is meseket neztem kozben:)))) ezek az emlekek:)))
2020. szept. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
1%
Ágyban evés szerintem helytelen
2020. szept. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
85%
Ó basszus, ha tudtam volna akkor, milyen jó is nekem, később bezzeg mennyivel rosszabb lesz. Egyszerre lettem szomorú és vidám a kérdésedtől.
2020. szept. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem nagyon rossz volt a kapcsolatom a szüleimmel, nem igazán vannak ilyen emlékeim. :(
2020. szept. 22. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem senki nem hozta, sem mama, sem anya, nálunk szigorúan tilos volt a konyhán kívül enni. Viszont a vasárnap reggeli hupikék törpikék feeling megvan.

A kisfiamnak ágyba vittem, néha még most is :) Azt már a Spongyabob mellett

2020. szept. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Hétvégén/nyáron/vakációkor anyum nekem is felhozta a reggelit a szobámba. De olyan is volt, hogy én hoztam fel. Fennt jobban esett a kocsonya s a társai. :D
2020. szept. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok elkényeztetett. Legalábbis szerintem :)

De mamám nekem is szinte mindig ágyba hozta a reggelit, amikor náluk aludtam.

Most meg hétvégenként a férjem :D

2020. szept. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
63%
Ismerős emlékek...Én is a 90-es években voltam gyerek, imádtam a hétvégéket, ágyban reggelizni és nézni a kedvenc műsoraimat. De jó is volt.
2021. febr. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!