Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ismert olyan apákat aki...

Ismert olyan apákat aki hirtelen felindulásból megveri gyerekèt Vagy képes erre ismertek ilyen apákat?

Figyelt kérdés
Ismertek
2020. szept. 23. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én anyákat is ismerek.
2020. szept. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Én még olyan gyereket is ismerek aki addig nem nyugszik mig ki nem huzza a gyufát! (Lepontozo brigád + aszülötehetmindenrosszért brigád indulj!)
2020. szept. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Ismerek olyan apát és anyát is, sőt olyan gyereket is, aki megverte a szüleit.
2020. szept. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Igen. Nos akkor most mi van?
2020. szept. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Ismerek. Olyat is, aki nem is hirtelen felindulásból, hanem őszinte meggyőződésből, "nevelő céllal" üti meg. Az én apám is ilyen volt, egyébként. Szerintem ez nem olyan ritka, hiába tiltja a törvény.
2020. szept. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:
61%
Hajjaj, kb. az osztálytársaim felének ilyen apja volt. Egy egy rosszabb témazárú után jöttek be foltosan meg monoklikkal. Engem apám sose ütött meg, nálunk anyám volt az aki szó szerint levert rajtam mindent.
2020. szept. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A törvény nem tiltja a nevelő célzattal való ütést.
2020. szept. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Igen, és ez a természetes. Gyereket gyakis indulatból szabad verni. És szabad, mert a Bibliában is benne van, hogy a ha nem akarsz elkanászodott gyereket akkor ne tartóztasd meg a vessződet, ha arra van szükség. Nyilván mindenféle apróságért nem verjük a gyereket.


Ha valaki azt mondja a gyerekénke, hogy na megállj, majd otthon kapsz. Az a rossz!

2020. okt. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!