Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesapám úgy kezel,mint egy...

Édesapám úgy kezel,mint egy idegent,majd közölte mikorra költözzek el. Ez nem túl erős így?

Figyelt kérdés

Átmeneti időre haza kellett jönnöm,de még ő mondta ezt amíg megtudom venni a lakást. Sajnos a párkapcsolatom meg romlott a,lány lelépett, hitel itt maradt és most tudtam rendezni azt így valahol ki voltam szolgáltatva.

Időközbe össze balhézott velem anyagi dolgokon,kb arról volt szó,hogy számoljak el mit mire költök. De persze tudja el is rakok félre egész szép összeget,aminek még örült is,hogy ezt így sikerül havonta,aztán most meg még se.

Ez miatt teljesen szinte átnéz rajtam,inkább rám se néz csak köszönni se keljen. Ez már lassan 2 hónapja már ami van.

Most kaptam egy sms-t,hogy nézzek lakást minél előbb,de őszig legkésőbb. Albérlet vagy saját rám bízza,mert elege van hogy ÉN gerjesztem ezt a hangulatot. Eljöttem volna persze mindenképp hisz mar korban is vagyok ehez,csak hát kényelmesebben meg békésen gondoltam ezt. Most persze van bennem egy dac is,hogy inkább már holnap mennék,akár átmenetileg valahova,vagy nyelek és ki bjrom 3-4 hónapig így ahogy van.


ápr. 27. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

"Eljöttem volna persze mindenképp hisz mar korban is vagyok ehez,csak hát kényelmesebben meg békésen gondoltam ezt.

"

Kifogásokat könnyebb keresni. Feszültség van köztetek amit csam te tudsz meg apukád, hogy mi az oka legbelül.


Mivel mindkettőtöket fusztrálja a helyzet tisztáznotok kellene mindenképp.


Mennyi idős vagy? Ha felnőttél költözz el, egyedül is van élet még ha ilyesztőnek is tűnik.

ápr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nemtudom mi a kifogás ebbe.

Cél az lett volna minél több kp év végéig,kevesebb hitel,de így akkor módosul

ápr. 27. 22:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit adsz haza lakhatásra és rezsire?
ápr. 28. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Mit nem értesz azon, hogy felnőtt vagy, költözz el? Nyilván attól tart, hogy "kényelemből" a nyakán maradsz - nálunk konkrétan ez volt a helyzet öcsémmel. Felnőtt, "átmenetileg" hazaköltözött.


Négy éve él otthon átmenetileg, persze a rezsibe nem ad, pl.

ápr. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rezsibe bele adtam tisztességessen. Rögtön fizukor.Az elszámoltatásból indult ki minden. Dd hát ő kérdezte. De ez mellett félre raktam mindig
ápr. 28. 16:21
 6/8 anonim ***** válasza:
És a lakhatásba? vagy csak ingyen héderelsz a nyakán?
ápr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt erdemes volna tisztazni, mert szamomra nem egyertelmu.

A rezsibe adsz bele, rendben van, de ezen kivul is magadat tartod el, igaz?

Tehat kaja, pia, tisztalkodoszer, stb stb, azt te fizeted?


Vagy apad tart el, te csak a rezsibe fizetsz. Utobbi esetben abszolut nem kell csodalkozni, ha ezt igy nem birja.

ápr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Rendesek voltak,ők aztmondták a az a havi összeg amit adtam,fedez mindent,tegyek nyugodtan félre. Ezt nem igazán használtam ki vagy éltem vissza vele,hanem elmentem boltba akkor vettem pár kg húst stb stb.

Mikor össze rúgta velem a port,előtte kérdezte mennyut rakok el. Mondom,ennyit és ennyit amit tudott is.Oda "böfögte" jó,de lehetne több is. És akkor fel soroltam hogy legutóbb pl az autót kellett javítani 70 ezer. Néha ruházkodni kell(nem márkásak). De az alap garantált havi összeget mindig félre raktam egy erős közepes 6 jegyű összeget.Részben meg értettem mit akarna kihozni ebből,hogy ha tehetem az egész havi fizut rakjam el. Bulizni nem járok,dohányozni se dohányzok. 1 hobbim van,meg az üzemanyag a munka miatt.

Novemberre terveztem hogy ebbe az ütembe tudok egy lakást venni,nyilván hitellel együtt. Előtte amit a volt párom kölcsönt rám hagyott(milliós) azt ki fizettem egy összegbe 6-7 hónapja.

ápr. 28. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!