Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Másnak is tabu volt 13-14...

Másnak is tabu volt 13-14 évesen a "szerelem" téma a a szülők előtt? :D Ti hogy mondtátok el, ha összejöttetek valakivel? Vagy elmondtátok egyáltalán?

Figyelt kérdés
2020. szept. 27. 16:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem 13-14 évesen nem kell közölni otthon, hogy jársz valakivel, ezek úgyis olyan 3-4 honapos kamasszerelmek. Ennyi idősen nem kell szexelni meg egymásnál aludni, smároljanak iskola után, aztán érjenek haza 5-re és kész.
2020. szept. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
90%

Nem volt éppen tabu, de nem mondtam el.

Tizenéves korban (a legtöbb családban) ha van kapcsolatod, akkor az a baj; ha nincs, akkor meg azért cseszegetnek, hogy miért nincs. :)

2020. szept. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
71%
Nem volt olyan a kapcsolatunk, hogy lehessen ilyenről beszélni, igazából szükségét sem éreztem, néhány nap volt az egész járás. Ha hosszabb lett volna sem mondtam volna el szerintem
2020. szept. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
87%

13-14 évesen nagyon gyerek voltam még. Mondjuk most is.

Eléggé későnérő típus vagyok sajnos, többen 16, max 17 évesnek néznek még most is.


16-17 évesen kezdett el érdekelni a dolog, a mamám támogató volt, anyám meg: "Az a lány? Esélyed sincs nála..." ... És anyámnak lett igaza. No mindegy.


20F

2020. szept. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

13 évesen volt az első fiúm, 3 napja voltunk együtt, amikor elmondtam.

A szüleim elég lazák, jól fogadták, nemsokára be is mutattam.

Az első randira anyukám segített sminkelni. (kb. első és diszkrét smink)

2021. jan. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!