Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire elítélendő, ha egy...

Mennyire elítélendő, ha egy harmincéves, különélő nőnek az apja nevén van a kocsija, mert ő lusta szervízbe vinni?

Figyelt kérdés
2020. szept. 28. 07:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Semennyire. Ha nekik így jó, te miért akarod őket elítélni érte?
2020. szept. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem is semennyire, bár nem értem, hogy miért zárná ki egymást a két dolog...

Nálunk pl nagypapám hordja szerelőhöz a kötelező chekekre a kocsikat, mert ő ér rá, de ettől még nem az ő nevén vannak.

2020. szept. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Semennyire sem. Ideje lenne már megtanulni,hogy tojni kell mindenki véleményére.
2020. szept. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal cikibb, ha annyira debil, hogy azt hiszi, ehhez az apja nevén kell lenni az autónak...
2020. szept. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

Tökmindegy kinek a nevén van az autó, a szervíz szempontjából.


Amúgy, ha nekik jó nekem is.

2020. szept. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%

És ez a kettő, hogy függ össze?

Egyik haverom is mindig az anyja nevére íratja a kocsit, mert úgy olcsóbb a biztosítás, de minden mást haverom intéz, mert ő használja.

2020. szept. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%

Az hogy kinek van a neven csak biztositasnal és öröklésnél szamit.

Viszont szervizbe vinni annyi mintha bevasarolni mennel. Bezzeg az utobbira valoszinu nem lenne lusta.

2020. szept. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Néha elgondolkodok milyen sötétség van a fejekben, mintha a középkorban lennénk... Kit érdekel? :) le kell sz.ni.
2020. szept. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
39%

Nem kell apuka nevén lenni, hogy ő vigye a szervizbe.

Látom, itt mindenki nagyon megértő :D Nekem viszont fura, hogy egy harmincas nő, tehát felnőtt nő, nem tudja, akarja elvinni szervizbe. Én se vagyok autózseni. De elvinni nem tudomány. Ha meg ott mondanak valamit, amit nem értek, akkor megkérdezem.

Ennyi erőből intézhetne minden apukával a saját életével, lakásával, mindenféle ügyintézéssel kapcsolatban. Senki se jókedvében csinálja az ügyintézéseket.

2020. szept. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%

"Látom, itt mindenki nagyon megértő"

Igazad van! Meglincselni, hátravinni, anyonlőni! Hát mit nem képzel magáról az a céda!

Jézus, de sok szabadideje van egyeseknek. Levegőt még szabad venni anélkül, hogy valaki felháborodjon rajta?

2020. szept. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!