Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők!Megengednétek a 16...

Szülők!Megengednétek a 16 éves lányotoknak hogy együtt aludjon a 22 éves barátjával?

Figyelt kérdés
2020. szept. 28. 16:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
25%
Nem, ahogy ha fiú, akkor sem, nekünk se volt megengedve. Mindenki otthon aludt, nem az ilyen-olyan barátainál.
2020. szept. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
#5re: gondolod a 16 éves lányodnak nem a szexen jár az esze? :D amúgy persze, engedném.
2020. szept. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
"Rendesnek tűnik de tudom hogy az ilyen fiúknak csak a szex jár az eszébe." Miért, minek kellene az eszében járni? Az adóbevallásnak? 16 évesen a lányok több mint fele szexuálisan aktív. Akkor meg?
2020. szept. 30. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
95%
Értelmetlen dolog megtiltani. Ígyis úgyis szex lesz a vége. Csak az a kérdés mikor és hol...
2020. szept. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Az én lányom nem olyan.
2020. szept. 30. 09:07
 16/23 anonim ***** válasza:
97%

15: nem akarlak bántani, de ha 22 éves barátja van, akkor olyan. És ez NEM negatív minősítés. Te nem akarod, hogy "olyan" legyen, de ez nem feltétlenül jó a lányodnak. Nem azt mondom, hogy kötelező szexuális életet élnie, de nem szabad tiltani sem. Az arany középutat kell megtalálni.

Hadd meséljem el a saját sztorimat, fiúként, ebből az időszakból.

A lány 16, én 19 éves voltam. Én mondjuk félénk kis hülyegyerek voltam, viszont attól még vágytam a szexre nagyon. A lány szintén, csak őt az anyukája olyan szinten féltette a szextől, hogy kicsi kora óta úgy nevelte, hogy a szex az a világ legundorítóbb, legmocskosabb dolga, és eszébe ne jusson. 4 évig voltunk együtt, első komolyabb kapcsolata mindkettőnknek. Persze fel is fedeztük egymást, úgy ahogy, de amint a klasszikus szexre, behatolásra (de hülye szó) került volna sor, akkor a barátnőm mindig begörcsölt, előjöttek belőle az anyukája tanításai, hogy ez bűn. Türelmes voltam, és vigasztaltam, amikor sírt, hogy biztos el fogom hagyni, amiért ő erre képtelen. Nem azért voltam vele, mert csak dugni akartam, ezért is bírtam ezt 4 évig. De nem kívánom senkinek. Nem tudom, melyikünket viselte meg jobban, de ez még rám fiúként is úgy hatott, hogy a 20-as éveim közepén, de inkább a 30-as éveim elején kezdtem el tényleg elhinni, hogy a nők kivánhatják és élvezhetik is a szexet. Rám is átragadt, hogy ez bűn, és önző vagyok, ha ezt szeretném.

Te nyilván nem ilyen vagy, mert ez egy baromi szélsőséges példa. De ahogy itt előttem valaki már mondta, a 16 éves lányok több mint fele szexuálisan aktív. Szerintem a te lányod is, de oké, te ismered jobban, szerinted talán nem. A 22 éves barátja nem hiszem, hogy lenne olyan hülye, mint én anno, hogy persze, legyen úgy, ahogy anyukád mondta, és talán a lányod sem annyira sérült lelkileg, hogy a szülői nyomástól megbénuljon, amikor menne a vágyai után.

Teljesen mindegy, hogy 16, vagy 18 évesen kezdi. Szerintem ennél sokkal fontosabb, hogy megbízható, normális fiú legyen mellette, és ne kelljen olcsó motelekbe, vagy kietlen helyekre menni, esetleg autóban csinálni, mert hidd el, megoldják.

És sok anyukát hallottam már úgy nyilatkozni, hogy az ő lánya nem olyan, pedig ha tudta volna...

És még egyszer, ez nem jelent rosszat. Ez az élet, és az egészséges fejlődés része. Nem célszerű nagyon akadályozni.

Továbbá a lányoddal való kapcsolatodnak is jót tesz, ha megbízol benne, mert akkor ő is megbízhat benned.

2020. szept. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
90%
Egyébként szoktál / tudsz beszélgetni a lányoddal erről a témáról? Tudtok tabuk nélkül beszélgetni? Elmondaná, ha volt már fiúval?
2020. szept. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
93%
Nem olyan? Úgy érted, nem egészséges heteroszexuális lány a lányod? Vagy mit gondolsz, mi az oka, ha nem kívánja szexuálisan a barátját? Talán nyaktól lefelé béna? Vagy aszexuális? Netán leszbikus és csak a látszat kedvéért jár fiúval? Vagy szimplán nem avat be a lányod az érzelmi életébe?
2020. szept. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
11%
Ne engedd meg főleg nálad.Ez nem helyes még akkor sem ha mások azt mondják hogy úgysem tudod megakadályozni. Ha elmegy otthonról nyilván nem de legalább nálad ne ez legyen és add az értésére hogy ez házon kívül sem helyes.Egy jó szülő csak azért mert máshol is csinálhatja, még ne engedje meg neki.
2020. szept. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
94%
#19 kérlek áruld el, mi a nem helyes. Két ember szerelmes egymásba. Szeretnének egy jó szeretkezés után egymást ölelve elaludni és egymás mellett ébredni. Szerinted mi rossz van ebben?
2020. szept. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!