Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Igazam van hogy a húgom...

Igazam van hogy a húgom kicsit kiállhatatlan?

Figyelt kérdés
Húgom 16 éves én pedig 22 éves fiú.Az a baj hogy állandóan bejárkál a szobámba és lenyúlja a cuccaimat.A töltőmet és a laptopomat rendszeresen elviszi sőt legutóbb még a kedvenc pulóverem is felvette mert "az olyan jó meleg" alapon.Ezen kívül megeszi a kajámat mert az jobban ízlik neki mint amit anya főz.Én edzek és van egy étrendem amit magamnak meg is csinálok és elég kellemetlen amikor eltűnik a hűtőből a kajám.A fürdőszobába képes órákra bezárkózni de ha én vagyok bent akkor vagy tojik rá és bejön vagy ha bezárom akkor meg kopog állandóan hogy engedjem be gyorsan.Azon csodálkozok még a barátnőmet nem csapta le a kezemről komolyan mondom... Anya meg apa abszolút nem foglalkozik ezekkel a dolgokkal hiába szólok nekik.Húgom meg rám nem hallgat.Volt olyan hogy elment buliba és elvitt a szobámból egy üveg italt kérdezés nélkül.Facebookoztam és látom feltéve a képet rajta a piával,odanézek hát sehol semmi látom lenyúlta.Az enyém volt mert egy ritka whisky volt.Meg persze tesó adj egy 5 ezrest adj 2 ezret mert ez meg az kell.Én se lopom a pénzt nem tudom miért élősködik rajtam.
2020. szept. 28. 19:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
41%

En mondanam a szuleidnek hogy 16 eves es uveg whiskyket visz el toled meg palikkal veszelget a laptopodon.


Szuleid kifizetnek neked az ital arat, ok meg visszafizettetik vele aprankent az ital arat meg jo nagy fejmosast kap hogy 16 evesen mar kxrvalkodna.

Ha inni akar igyon itthon, ne mastol lopjon piat meg igya meg a gatoldalaban meg a bokorbannpettingelgessen valami trogerrel.


Hidd el zavaraban ugy elszegyelli magat ezekutan a mondatok utan elgondolkozik magan.

24/No

2020. szept. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
...mint a lovat, tudod... ;)
2020. szept. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
mert ugy fogja fel hogy minden közös. vkinek meg kell tanitania a jomodorra
2020. dec. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!