Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem engedik a szüleim...

Miért nem engedik a szüleim hogy együtt aludjak a párommal?

Figyelt kérdés
Harmadikos vagyok gimiben, 17 éves leszek 2 hónap múlva, a barátom pedig nemrég lett 18, ő végzős. Lassan 1 éve vagyunk együtt és már rendszeres szexuális életet élünk, ezt anyukám is tudja. Ő nagyon szereti a barátomat és nagyon jól kijönnek egymással, viszont nem engedi meg hogy együtt aludjunk. Volt már rá egyszer példa hogy itthon tartottunk egy sátorozós kerti partis dupla randit az uncsimékkal és akkor is kettesben aludtunk a sátorban. (Ez kb 3hónapja volt) ezért gondolom logikátlannak hogy még mindig nem enged egymásnál aludni minket. Szerintetek ez normális, ill. mi az a minimum életkor és kapcsolati időtartam amikor már “együtt lehet aludni”?

2020. szept. 29. 16:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Nem lehet, hogy mások véleményétől tart? Nagyszülők, szomszédok stb?
2020. szept. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Miért nem tőle kérdezed meg? Mi nem tudhatjuk. Találgathatunk itt akármeddig, de annak nem sok értelme lenne.
2020. szept. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%

Kettes, mert ti nem szoktatok egész véletlenül szexelni a pároddal? Vagy miután jön a gyerek már nem fogtok mert csak hangosan megy vagy mi?

Senki se kíváncsi a másik némi életére ezért nyilván nem kell sikongatni, de a tényen nem változtat hogy van és kész. Ennyi prűd embert...

2020. szept. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
7%

4.-nek.


2.- vagyok.


De az ENYÉM a ház. És a lányom is az ENYÉM.

2020. szept. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
26%
Vannak ezek a sztereotípiák, fél tőle, nem akar idő előtt nagymama/nagypapa lenni. Hogy pl amig még te igy kvázi gyerek vagy, mert még tanulsz, hogy addig ne csússzon be az unoka
2020. szept. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
18%

*de mondjuk ha nem otthon , akkor tudjátok csinálni máshol is; hogyha mondjuk ettől tart, tehát ez meg gyakorlati szinten nem feltétlenül igényel tőlük engedélyt. Tehát akkor kábé bárhol becsúszhat egy gyerek, amikor nem vagy otthon, és mondjuk pl egyik barátnődhöz mentek, vagy buli, vagy csak ilyen baráti összejövetel, és akko a végén meg nemtom, annyira jól összemelegedtek (ez most nem jó szó, de kb) tehát, akkor meg akkor mégha oda is indultatok a barátnődhöz, stb.

De szóval jobb lenne akkor inkább otthon, minthogy kivesztek egy szobát valahol idegenben sutyiban, titokban. Tehát jobb azé otthoni körülmények között valamelyikőtök családjánál.

De szal mégha pl úgy is indulnátok neki, hogy még csak aludnátok, mert még nem álltok készen ilyesmire, akkoris azért átfordulhat olyanba, hogy érkezik a végén egy unoka.

Amúgy, mégegy eszembe jutott, fél, hogy túl gyorsan felnősz majd, nem tud majd kontrollálni. De pedig ha mondjuk tegyük fel pl, túlkontrollálna, akkor meg azzal lökne el magától felnőtt korodra majd,ha odajutsz. Tehát fél, hogy felnősz , kicsúszol a kezei közül, elhagyod majd; már nem leszel az ő kicsi lánykája, és akkor saját magát félti főleg, hogy mi lesz ővele, ha te elhagyod. Tehát ez teljesen ilyen önös érdek, nem a te szempontjaidat tartja szemelőtt. Tehát te csak úgy vagy neki tényező, élőlény, ha kontrollálhat; -ez az utolsó megfogalmazás már szigorú volt, tehát lehet,hogy nem ennyire mértékben, ahogy most lejött abból, amit leírtam; de szóval tehát fél, hogy túl hamar felnősz, kicsúszol a keze közül, ezért megpróbál még gyorsan beszabályozni. |Nem akarja hogy elhagyd. -és ez az utolsó nem tudom, milyen mértékben nyilvánul meg.

De mondjuk pl lehet, hogy biztosítsd róla, hogy majd ha odajuttok, akkor védekeztek, mert ti is tisztában vagytok ezzel, hogy tiniként, érettségi előtt, még nem feltétlenül jó ötlet gyereket vállalni.

2020. szept. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%

A válaszok alapján nem tudnak némelyek olvasni. A kérdés az hogy miért nem ALUDHATNAK együtt. Nem egyből arra kell gondolni....


2-es, Nem szoktuk az embereket birtokolni. És még mindig az alvásról van írva a kérdésben.


Szerintem is logikátlan ez így. 17 évesen már simán aludhattok együtt.

2020. szept. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
11%

3as, csakhogy a 2es válaszoló gondolom nem 16 éves tini mint a kérdező:-D


Én se engedném meg

2020. szept. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
23%
Egyszerűen nem akarja azt hallgatni a saját lakásában, hogy ti dugtok. Az a ti magán dolgotok, nem tartozik rá, ennyi.
2020. szept. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
7%
Nekem se engedték hiàba voltam 18 is.
2020. szept. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!