Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kezdjek munkálkodni...

Hogyan kezdjek munkálkodni azon, hogy a lányaim azt érezzék, hogy fontosak nekem?

Figyelt kérdés
Felsős lányok. Mióta kiskamaszok lettek, néha goromba és ingerült voltam velük, ezért picit azt érzem, hogy nem érzik már azt mint régen, hogy fontosak nekem.

2020. szept. 29. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Minden nap szeretettel fordulj feléjük, érdeklődj mi újság velük, hobbijaikról, hogy telt a nap, stb. (de nem eröltetetten, tolakodóan érdeklődj)
2020. szept. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Közös családi programok szervezése, pl. kirándulás, társasjátékozás jót tesz.
2020. szept. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
süs süttit
2020. okt. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

mondd el nekik, hogy ugy erzed nem volt megfelelo a viselkedesed, de nagyon szereted oket, es szeretnel valtoztatni rajta, utana pedig tartsd is be ezt az igeretedet.

a gyerekek, kamaszok foleg nagyon tudjak ertekelni azt ha a szulojuk beismeri hogy hibazott

2020. okt. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi tanácsokat! Az utolsó talán a legfontosabb. köszönöm
2020. okt. 1. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!