Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem voltam tiszteletlen apával?

Nem voltam tiszteletlen apával?

Figyelt kérdés

Ketten lakunk a lakásban. Tegnap este, miután apa lefeküdt, kimentem a konyhába mert teát szerettem volna főzni. Mikor meg akartam gyújtani a gáztűzhelyt meghallotta a gyufa hangját, és kiszólt : Ki az ?

Mire én azt válaszoltam, elégge unott hangon, hogy : A Jó Isten földi helytartója.

Ez nem volt tiszteletlenség szerintetek ?

Mondhattam volna egyszerűen csak azt, hogy : Én, a lányod.

De abban a pillanatban annyira """ideges""" voltam, mert mit kérdezgeti hogy ki az, mintha nem tudom én hányan laknánk a lakásban...


17L


2016. júl. 26. 05:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha érezte a humort a hangodba, akkor nincs gond.

De amúgy milyen a kapcsolatotok? Ha jó, akkor nyilván poénnak vette ő is. Ha rossz...

2016. júl. 26. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Persze, hogy jó! Egyedül nevelt fel, és mindent megtett értem ( és a testvéreimért ). Nagyon szeretem. Épp ezért fújtam fel ennyire ezt, a mások számára talán kicsinek tűnő dolgot.
2016. júl. 26. 06:27
 3/9 anonim ***** válasza:
De gondolom én, hogy ő csak félálomból kelt fel, és azért kérdezett ilyen 'hülyeséget'. Úgyhogy szerintem nem lesz belőle gond.
2016. júl. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Talán nem érdemelte azt a hangnemet. Ha valóban zavar,állj elé és mond neki,hogy elnézést kérsz az esti mondatod miatt,és öleld meg. Mint érezhető valóbvan nagyon jó,és kiegyensúlyozott kapcsolatod van az édesapáddal. Ami ritka a mai világban. És ha zavar,csak ennyit tehetsz,és ő akkor látni fogja a nevelése milyen volt. Látni fogja,hogy a lánya annyira szereti,és tiszteli,hogy ezért is elnézést kér. Viszont ha nem teszed,idővel ez megszokottá válik,és egyre hízni,sokszorozódni fog a finom beszólás. Sajnos ez tényleg így van.
2016. júl. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy ez baj lenne.
2016. júl. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy nem baj, de azért lehet örülne neki, ha elnézést kérnél tőle, főleg akkor ha ő sem érezte problémának ;)
2016. júl. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez de aranyos :D Imádom az ilyen embereket, féltelek a világtól. Vigyázz magadra. :D
2016. júl. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Miért lettél volna tiszteletlen?

Én meg az anyám mindig kcsögözzük egymást. (Ő kezdte...) Nálunk ez poén.

2017. dec. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És ha piszkálni, mindig azt mondom, hogy anyád. Ő meg, hogy tied. Ez szurkálódás. Ettől függetlenül imádom, és komoly dolgokban sosem lennék vele tiszteletlen.
2017. dec. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!